Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedden megyek dokihoz, utolsó...

Kedden megyek dokihoz, utolsó mezesz első napjától számolva akkor leszek 6 hetes + 1 napis állapotos. Kb mi az amit látni fog? Okt 13 volt kb a beágyazódás.

Figyelt kérdés
2013. nov. 9. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Petezsákot már mindenképpen, reméljük, hogy szívhangja is lesz :-)
2013. nov. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 6+1 naposan (pont ahogy te leszel) még nem volt szívhang csak a petezsák és szikhólyag.

Vissza kellett mennem 8 hetesen.

2013. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kereken 6 hetesen már volt szívhang, de ha nincs csak petezsák ne ijedj meg. 6 hetesen kellett mennem először aztán 8 hetesen megint és utána csak 12 hetesen kellett ismét menni. Ha lesz szívhang akkor majd megnézik a magasságát is, a méhed nagyságát. Nekem hüvelyi uh-t csináltak, de hallottam, hogy van ahol csak hasit csinálnak ilyen fiatal korban is, azon kevesebbet látnak. De szerintem hüvelyit fognak csinálni és akkor csak annyit látsz a babádból, hogy egy hatalmas szív az egész. :D 39hkm
2013. nov. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!