Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez beágyazódás lehet igaz?

Ez beágyazódás lehet igaz?

Figyelt kérdés
Tehàt nov.17.én volt ovum (11.napon),ezutàn pontosan 7nappal vasàrnap este elkezdtem érezni azt a bizonyos szurkàlàst,éreztem tegnap is és ma is.Főként este érzem és most màr nem "fàj" annyira mint vasàrnap ez normàlis??A melleim ilyenkor màr iszonyat szoktak fàjni mensi elött viszont most nem és tegnap este szó szerint "égő" érzést éreztem bennük.A mensiig még pontosan egy hét van,vélemények?

2013. nov. 27. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem vennék rá mérget.

De legyen úgy, amire vágysz!

2013. nov. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A beágyazódást egyébként nem lehet érezni. (3 terhességből egyiknél sem éreztem)

első

2013. nov. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanígy van, hét napra rá mezi szerű görcseim voltak tegnap, felfújódás, én is arra gondoltam. De ilyenkor lehet bármi, én nem élem bele magam. Majd kiderül egy hét múlva:)
2013. nov. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Már csinálhatnál egy tesztet, hátha mutat vmit.Hőd magas az alaphőmérséklethez képest?

Én is hasonló cipőben járok, de a ma reggeli tesztem még negatív, holnap kéne megjönnie.Én a 16.naptól Duphastont szedek, lehet az okoz félrevezető tüneteket, de azért reménykedek...

2013. nov. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tegnap csinàltam eggyet de negativ lett,szombaton megprobàlom megint remélem két csikos lesz:)A hömet mértem egészen mult honapig mikor is szépen ment fel egy hétig fenn is maradt 37 37-2.ön aztàn szépen megjött én meg sirtam két napig szóval azota nem hőmérözök.
2013. nov. 28. 18:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó hogy mérted, ha felment a hőd és fenn is maradt, az csak annyit jelent, hogy van peteérésed, és az tök jó, mert lehet babád! :) Aki nem lesz terhes, annak is ugyanúgy felmegy minden hónapban, aztán ha fenn is marad, miután már meg kellett volna jöjjön, akkor áll fenn terhesség. De addigra már szokás tesztelni, mire a görbéből is látszik...


A beágyazódást követően 2-3 nap minimum, mire termelődik annyi HCG, amit már kimutat a teszt.

2013. nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hm ez engem is érdekel, mert nekem igaz holnap van egy hete hogy peteérésem volt, de ma estére enyhe mensi szerű érzésem sem van alhas tájékon. az első fiamnál ez közvetlenül az esedékes menstruációm előtt volt kb. 2 nappal, viszont akkor már nagyon hamar volt mellérzékenységem, ami aztán hetekig volt is tovább. nem tudom ilyen korán lehet e már mensi szerűt érzeteket érezni terhesség esetén, nekem még 1 hetem van elvileg mire meg kellene jönnie..
2013. nov. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!