Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten volt kész...

Hányadik héten volt kész minden, ami kellett a babának? Gondolok a készületekre a bevásárlásra stb. korházi cucc meg ilyenek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 10:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk a 36.héten lett minden kész!Szoba,cuccok,vasalás, ágyacskája!Bár a légzésfigyelő csak ma vagy holnap, érkezik,de amúgy már csak Apróságunkra várunk!

38+2 km

2009. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
35. hetre, mert akkor mondta a doki, hogy nagy a baba es a lepeny is megert a szulesre, igy johet barmelyik percben. (38+6-ra szuletett, 3350 g-al. :-)
2009. nov. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kb a 37-38.hétre már a kiságy is a helyén volt,ruhák kimosva,kivasalva,elpakolva.a kórházi csomagom a 36.héten már útra kész volt.

légzésfigyelőt csak szülés után 2hónappal tudtam venni(anyagi okok miatt)

2009. nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 30. hétre azt hittem minden készen van, de valójában folyamatosan készülődik az ember. 35. hétre összepakoltam a kórházi táskámat, de még a múlt héten is vettünk ezt, azt, amazt :-), tegnap jött meg pl. a babyőr... (39+5 hetes km)
2009. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kórházi cuccot összepakoltam a 32. héten. A szoba a 38. hétre lett kész és rendeztük be. A ruhákat a 30. héttől kezdtem veszegetni.

39+1km

2009. nov. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!Kisfiammal januárra voltam kiírva és mindent decemberben szereztünk be.Igaz,egész hónapban vásárolgattunk és így is maradt egy-két dolog,amit a születése utáni pát napban vettünk meg.:)

Nem akartam elsietni és bíztam benne,hogy a kicsi megvárja,amíg minden elkészül körülötte!

2009. nov. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 30 hetes vagyok,pont ma került a helyére minden!A ruhák kivasalva, a szoba kész és a kórházi pakk is be van pakolva!Örülök, hogy nem hagytam mindent az utolsó pillanatra!Már eléggé elfáradok!
2009. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!Hát eddig nagyon "felkészült" kismamik írtak.Nálunk a bútor most készül,csináltatjuk,de sajnos közbejöttek problémák és még mindig nem készült el.Más mondjuk minden megvan,de én csak a 38 héten mostam és vasaltam ki mindent.A táskába a múlt héten pakoltam be.

Vasárnapra vagyok kiírva,elméletileg szombaton lesz teljesen kész a bútora,de így a takarítás valószínűleg apára marad,ami nem biztos hogy jó.:)Bízom a babuciban,hogy nem siet túlságosan.:)

40 hetes kismami

2009. nov. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!