Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes vagyok, az uh-n azt...

32 hetes vagyok, az uh-n azt mondták, hogy a babám kissebb a kelletténél és 2 hét múlva kell visszamenni, hogy rendesen fejlődik-e. Mi lesz akkor ha nem fejlődik rendesen?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy valami baja lesz a picikémnek. Ti voltatok így?
2013. dec. 7. 15:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Baj csak akkor lenne, ha a 2 hét múlvai kontrollon nem látszik arányos növekedés a mostani UH-hoz képest. Önmagában véve ezek az értékek még nem rosszak. Nem kell mindenkinek 3,5-4 kilós gyereket szülnie :)
2013. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a babák nem egyformán fejlődnek, a végén meg már pláne nem. Vannak 2,5 és 4,5 kilós babák és mind a kettő normális. A súly és méretbeli különbség pedig nem a 40. héten alakul ki, hanem fokozatosan. Ha 2 hét múlva látszik, hogy nőtt, akkor nincs gond, de azért ez bőven nem vészes lemaradás.
2013. dec. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Gyönyörűséges ***** válasza:

Szia, nalam 32 hetesen 1450 gr-ot mertek, nagyon beparaztattak, masnap elmentem magan uh-ra ott 1900 gr volt...pffff... 32 hetesen 2 fokban erett lepeny, 33 hetesen 3. dokban erett lepeny. Sokat kellett fekudnom otthon es rengeteg magnezium. Vegul 40+4 napra 3050 gr es 53 cm-es kislanyom szuletett.

A pihenes es a magnezium jot tesz, probald ki.

Nyugtatas keppen esetleg egy magan uh!


Nyugodj meg, tudom nehez, en is napokig sirtam, hetente 2-3-szor jartam ellenorzesre, nagyon megviselt, meleg volt, stb... de hidd el sokszor tevednek!!!!

2013. dec. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!