Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36hetes terhes leszek 3 nap...

36hetes terhes leszek 3 nap múlva. A pocakom még mindig elég rendesen fent van. Mikorra várhatò hogy leereszkedik?

Figyelt kérdés

ugy komolyabban semmi jelét nem érzem annak hogy hamarosan szülni fogok.

még fàjdalmaim sem nagyon vannak,néha van egy pici tompa mensi szerű fàjdalom és ennyi!

reménykedhetem benne hogy kibirom a 40.hétig?

a babàm még elég aktiv!!!

vagy màs is volt igy és még is előbb jött a picùr???


2013. okt. 8. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A nagy fiam a 39. héten született. Ő végig nagyon aktív baba volt, még a szülőszobán is folyamatosan szökdösött a ctg tappancsok elől. A pocakom se szállt le egyiknél se, csak a szülőszobán. Az elsőnél nekem sem volt semmi jel, csak elfolyt a vizem éjszaka. előtte való nap simán mászkáltam, semmi bajom nem volt.
2013. okt. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem se szàllt le csak lejjeb ment.Nem èreztem hogy szülni fogok,de nekem voltak görcseim de valahogy mindig tudtam hogy ez mèg nem az.41+1 hètre szültem inditàssal!
2013. okt. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, en ma vagyok 41 hetes es nincsenek gorcseim, mehszajam zart csak kemenyedek. A babam meg mindig eleg aktiv. Nekem a 36. heten ereszkedett lejjebb a hasam, de latod, ez semmit nem jelent. Vasarnap inditanak.
2013. okt. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igazàbòl csak azért szeretném tudni,hogy ezek aféle tünetek arra hogx igen is a nagykönyv szerint fog érkezni,mert a férjem még 2hétig tàvol van!

nagyon nem szeretném ha éjszaka egyedül jönne ràm a szülés!!

csak 2hetet szeretnék még kihùzzni!!!!

2013. okt. 9. 00:32
 5/5 A kérdező kommentje:

szia kedves utolso!

itt külföldön sajnos nem foglalkoznak a méhszàjjal!!

ha indul a szülés,telefonàlni kell,kijönnek megnéznek és meg mondjàk mikor érdemes menni a korhàzba!!!

vagy ha nagyon nem akar jönni a csöppség a 42.héten inditannak!!

én is elégé keményedek,azt hiszem a 20.hét òta folyamatosan!!!

de tényleg semmi joslò fàjàs, semmi!!!!

akkor vasàrnapra küldök neked energiàt,kivànom hogy minden rendben legyen,és legyen könnyű szülésed!!!!

2013. okt. 9. 00:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!