Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, hogy rendesen...

Van olyan, hogy rendesen jelentkeznek a mensis tünetek, és még is terhes valaki?

Figyelt kérdés
Persze a vérzés elmarad, de már előtte meg vannak a tünetek. Vagy esetleg ismertek ilyet, kismamák?
2013. szept. 11. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez egy tök általános tünet. Én onnan sejtettem, hogy terhes vagyok, hogy az esedékes menzesz előtti 4-5 napon fájt megjön szerűen a hasam. Ami nem szokott. Másnap reggel csináltam egy érzékeny tesztet, és pozitív lett. Kb most vagyok 6 hetes egy napos, és még most is vannak menzesz szerű enyhébb görcseim.
2013. szept. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha görcsölésre gondolsz akkor igen :)

A méhed növekedésétől érezhetsz menstruáció szerű görcsöket a terhesség elején :)

2013. szept. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, a hasfájásra gondolok. :) Petefészek szurka, + enyhe mensis görcsök.
2013. szept. 11. 10:17
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem úgy görcsölt a derekam , hogy majd le szakadt , de nem jött meg... 38hkm :-)
2013. szept. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az en sztorim :

1jo hettel a "havi" utan ereztem ugy mintha felfaztam volna...mivel a a havit letudtam erre gondoltam.Gorcsoltem ...sokat pisiltem es fajt a derekam/mellem...de meg igyse gyanakodtam.

Elmentem a haziorvoshoz,beutalt a terhes ambulanciara es az uhn semmit sem lattak.Se gyulladast se semmit.A vervetel eredmenybol derult ki, hogy terhes vagyok es kb 3-4hetes voltam.Tehat a korai terhesseg jelenek mondtak a gorcseimet.

23hetes vagyok de gyakran erzem azt mintha megakarna jonni..szoval szerintem nem csak a korai terhesseg jele lehet :-)

Ugy nez ki engem pl vegig kiser...es igen ugyanolyan mint mikor megjon.Ijeszto volt az elejen, de szerencsere megnyugtattak pl azzal, hogy no a mehem.

Milyen idos terhes vagy?

t

2013. szept. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, hogy terhes vagyok-e. Csak kíváncsi voltam, hogy a hasfájás ellenére reménykedhetek-e még.
2013. szept. 11. 10:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, én vagyok rá a példa. Egy csütörtöki napra nem vártam a menzeszt, de már azon a héten hétfő reggel erős menstruációs görcseim voltak. Mondtam is a páromnak, hogy nem sikerült a baba. Bár az fura volt, hogy ilyen korán jön meg a menzi, de úgy voltam vele, hogy rövidebb lett a ciklus. Aztán a görcsök nem múltak, de másnap sem jött meg és azután sem. Ez nagyon fura volt, mert nekem a mestruációs görcsök után egy, vagy két órával jön a vérzés is. Aztán csütörtökön sem jött meg, de még mindig görcsöltem, pénteken reggel pedig szép pozitívat teszteltem :) Azóta 17 hét telt el és fejlődünk. Remélem neked is sikerült, ha szeretnéd!
2013. szept. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. A bal petefészkem is szúrkált. Mint kiderült az ultrahangon, onnan szabadult ki a pete és kicsi ciszta lett utána ami magától elmúlt :) Állítólag terhes nőknél sokszor előfordul ez.
2013. szept. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gratulálok Nektek, kismamák! Remélem hamarosan én is csatlakozhatok, nagyon szeretnénk egy kistesót a kisfiúnknak.
2013. szept. 11. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!