Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 nappal nemvárt előtt milyen...

3 nappal nemvárt előtt milyen tüneteket kellene észlelnem? Írnátok tapasztalatokat ki mit érzett, mielőtt tesztelt volna?

Figyelt kérdés

Illetve honnan sejtettétek hogy baba lehet?

Nekem egy gyanús van, hogy nagyon sok pattanásom van, ami sosem szokott és fáradt vagyok, de ez bmi más is lehet.


2009. nov. 22. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
szia nekem semmi jele nem volt szokásos modon mint mindig késett3.napja eddig semmi rosszulét hányinger nem gyötör pedig28+5hetes vagyok szoritok neked tezstelj!!
2009. nov. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én émelyegtem, de nem tudtam, hogy nem csak a hőség miatt-e. De nem :)))
2009. nov. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a teszt csak a nemvárt elmaradása után két héttel lett pozitív, addig hiába vártam, egy csíkos maradt. Tünet csak a feszítés volt a hasamban, meg az émelygés, aztán jött a hányás is, a harmadik hónap végéig... Szorítok! 26km
2009. nov. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam iszonyat mellérzékenység volt! Ami még mindig tart. 7 hetes vagyok
2009. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam egy fokozatosan erősödő undor,mind ízektől,mind szagoktól,aztán hányinger,majd rosszullét volt mindkét terhességemnél az első 3-4 hónapig.Én elötte cigiztem,de amikor már attól is undorodtam sejtettem,hogy itt nem csak egy gyomorrontásról van szó... :)

2009. nov. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!