Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyire "káros"...

Szerintetek mennyire "káros" ha csak gyümölcsöt eszem vacsorára?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják, hogy erjed a gyomorban. Ez mennyire hat ki a magzatra?
2009. nov. 21. 20:50
 1/7 anonim válasza:
100%

szia

az én véleményem szerinta a gyümi nem káros rátok nézve 1általán:)söt egészséges csak azért ezek mellett ugye vmi normális kajára is szükségetek lenne:) de ha csak ez megy az elején nem baj

2009. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak gyümit vagy joghurtot vacsizok, semmi baja egyik gyerekemnek se:)
2009. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a 9 hónapban azt kell enni, amit megkívánsz. Ha a gyomrod bírja a gyümölcsöt, nem rossz utána éjjel, nem ég, nincs sok savad tőle, akkor miért ne ehetnél.
2009. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En idejet sem tudom, hogy mikor volt olyan utoljara, hogy nem gyumolcsot ettem vacsorara... Kiveve persze, amikor vacsorazni megyunk.

Az en gyomrom a szenhidratot es a nehez kajat viseli rosszul vacsorara (napkozben eszem eleget). Altalaban almat eszem, vagy gyumolcsteat iszok, kozben babat is varok, most lepunk a 28. hetbe. Semmi bajunk. Sot!

Az elso babamat varva igen durva vacsorakat rendeztem, ennyi idos terhesen mar alig lattam a gyomorsavtol, nagyon szenvedtem, hiztam is 25 kg-ot.

Most a gyomrom tok jo, semmi bajom es 5-6 kilonal jarok, tehat fizikailag is jobban vagyok.

Ami meg jo: en azert vagtam bele az esti gyumolcsevesbe, mert az elso terhessegem alatt a szekrekedestol aranyerem lett. Szules utan a sok gyumivel, zoldseggel tudtam helyrehozni (mellesleg le is adtam a felszedett sulyt kamatostol). Az aranyerem azota se jott elo, mert a vacsira elragott almam mindent rendben tart.

2009. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Maximum a lelkednek lesz baja a lelkiismeret furdalásod miatt, hogy ezt nem szabad. Én 18 hetes kismama vagyok, tonna számra eszem a gyümölcsöket, sokszor vacsira is, és ettől jobban alszom. Egyébként pedig valóban ehetsz mindent (kivéve penészes sajt, rák), amit korábban ettél, csak mértékkel. Ez csak egy állapot és ezért nem kell az étkezésed is átalakítani. Talán kevésbé kell fűszerezni, de azt meg úgyis érzed.
2009. nov. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Nem mindennapos a gyümölcsvacsi. A savammal konkrétan a gyümölcs miatt nincs gond.Valóban segít másnap a nagydolgokban is. 27km
2009. nov. 22. 08:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én imádom a gyümölcsöket,de a savam miatt mindig kenyérrel kell ennem.Az utolsó hónapban viszont kiettem a fagyasztókat,szinte semmi más nem kellett csak gyümölcs.Szép nagy babám született 4 kilós.

2009. nov. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!