Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki 2014. április 7-re van kiirva vagy környékére?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Tudni már a baba nemét? Elsõ baba?
2013. nov. 30. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia én márc 6-ra vagyok kiírva, tehát most vagyok 26hetes.első baba nagyon jól érzem magam igaz a pocakom már egyre nagyobb, kicsit szuszogósabb vagyok, de amúgy semmi probléma nincs.Nekem 18-hetes uh-n mondták meg, hogy kisfiú lesz !:) ha van konkrét kérdésed írd meg!
2013. nov. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia én április 15-re vagyok kiírva, 20 hetes vagyok most, második baba (az első kislány, most 27 hónapos) Sajnos a nemét még nem tudjuk bujkál a popsiát mutogassa :) így jól vagyok, most kezd fájni a hasam alja, dokktornő magneB6-t mondott, hogy szedjem, de amúgy minden rendben van.
2013. nov. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok,én február 20-ára vagyok kiírva. :) Igen tudom a babócánk nemét,kislány lesz.Nekem ő a második babám.
2013. nov. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 piroska és a farkas ***** válasza:
Én pont április 7-re vagyok kiírva, és most éppen az az aggodalmam, hogy miért nem érzek mindennap magzatmozgást... egyébként magnéziumot szedek a görcsökre,de amúgy jól vagyok . Első baba, kislány :) És Te, kérdező?
2013. nov. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm jól vagyok.

Én sem èrzem mindennap a baba mozgàsát:-( Nálunk elsõ baba lesz.

Kardos Lili Vivien

2013. nov. 30. 11:33
 6/8 anonim ***** válasza:
április 16 ra várom a második lányom :)
2013. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
aprilis 26ra varjuk a babot 15 heten kiderult hogy kislany lesz az elso is kislany :)
2013. dec. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én április 3-ra várom a kislányom :) második baba és most egy kissé megvisel ez a sok front,a vérnyomásom is ugrándozik...föl és le :( Én nagyon sokat érzem,hogy mozog,főleg éjjel amikor aludni kellene :D Aktív egy baba :)
2013. dec. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!