Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora kismama kabátot vegyek?

Mekkora kismama kabátot vegyek?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok,nincs még nagy hasam,de a mostani kabátomba már nem nagyon férek bele.Netről nem merek sem használtat, sem pedig újat rendelni.Esetleg kínaiban vannak XL-estől nagyobb kabátok?
2013. nov. 27. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pont ma vettem kabátot :))

31 hetes vagyok, eddig bírta a régi kabátom, mostanra nőttük ki.

A kismama kabát nagyon drága, én azt kapásból elvetettem.


Kínai piacon találtam olyat, aminek passzés az alja (ez jó, mert nem úgy néz ki, mint egy abroncsos szoknya :)) és praktikus is, mert nem fúj be alatta annyira a hideg levegő) gumis a derékrész is, úgyhogy végig követi az alakomat, tehát nem úgy nézek ki benne, mint egy tehén :)

Persze én is nagyobbat vettem, hogy a növekvő pocak még elférjen benne, de így sem látszik, hogy túl nagy lenne.


Végigjártam jó pár boltot, de 15 alatt nem találtam olyat, amiben kényelmesen elfértem volna, ráadásul azok nem voltak alul is gumisak, így elég hülyén nézett ki, hogy az alja nagyon elállt.


Ja, és így ez a kabát a piacon 8500 Ft volt.

2013. nov. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És hogy mekkorát vegyél azt senki nem tudhatja. Teljesen egyéni, hogy kinek mikor mennyit nő a hasa, mennyit hízik úgy egyébként.

Nekem pont a 20-25 hét között kiszélesedett a hátam, és sokat nőtt a pocim is.

Azt előre nem lehet tudni, hogy te mennyit fogsz hízni, és hova.

2013. nov. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
...és még azt sem tudjuk, hogy amúgy mekkora méret vagy!
2013. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a turkálóban vettem, 4200 Ft.-ért. Szerencsére a derekánál behúzhatós, így tudom állítani.
2013. nov. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!