Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki császárral szeretne szülni és ez választható is? Vagy csak akkor császároznak, mikor muszáj?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 20:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem választható.
2009. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
a császár nem választható, csak szükség esetén alkalmazható. talán magándoki magánkórházban megcsinálja, de ezt nem tudom pontosan.
2009. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A Telkiben szült a barátnőm választott császárral, sok-sok pénzért.

Sima kórházban úgy járható az út, hogyha lefizetsz egy pszichológust, hogy adjon neked ajánlást. Mert csak ilyen papírral lehet indok nélkül császározni. Modnjuk lehet, hogy egy ügyen nőgyógyász sok pénzért találna okot...

2009. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

hát én is hallottam programozott császárról pápán a kórházban is ilyen az egyik orvos


de amúgy én már 3-szor szültem és a világ minden pénzért sem szülnék császáőrral, fája szülsé az igaz de nem annyira mintha lenne a hasamon egy 15 cm vágás és állandóan azon izgulnék hgoy nehogy legyen veel valami.

annyit ne mér az egész

2009. nov. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nálam beindult a szülés és 4 óra vajúdás után császár lett(tehát nem programozott),amúgy doki függő a dolog,szerintem hagyd,hogy menjen minden a maga útján,majd a sors eldönti...
2009. nov. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sokmindentől függ:D először is megjegyezném hogy közel sem 15cm-es a vágás :D Az enyém 10cm-es és egy kerek 4kg és 58 cm-es manót tudtak rajta kibujtatni. Az első fiamat simán szültem és rémálom volt(4130gr 58cm ) így tudtam hogy ha lesz még egy akkor én csak is császárral hozom a világra. Ebben partner volt a fogadott dokim. Nem a rekord döntés híve hanem hogy se a babának se az anyukának ne legyen baja szüléskor. MIND EZT INGYEN!!! Azt mondta hogy a szülés nem kerül pénzben az anyukának így ő egy fillért sem fogad el. Magánrendelésen 3-4 alkalommal voltam a többit a kórházban csinálta meg,pedig csúcsszuper a rendelője:D Szóval vele meg volt beszélve hogy császár lesz de voltak kikötései. Pl hogy legyenek fájásaim és hogy saját érdekemben legalább 1-1 ujnyira legyek kitágulva. Egy hétfői napra volt megbeszélve hogy délután megcsászároz ez a 39 hétre esett volna pontosan.Aznap ügyelt volna. Nekem meg vasárnap este beindult a szülés(bábakoktéloztam hogy legyenek fájásaim) Olyan jol sikerült hogy 2-kor koktél és 8-kor már jött is be a dokim és 8.55-kor megvolt a kis drágám:D Voltak fájások (ez a baba miatt kell),és ki is voltam tágulva( tisztulni könnyebb). Császár után 48 óra az fájadalmas (nekem épp annyira mint amikor szét repedtem az elsőnél)de a 48 óra elteltével amikor minden cső és kütyü kikerül a testből akkor minden rendbe jön. Én sima szülés után 8 hétig nem tudtam felkelni...mert kinyilt a gátvarratom és nem mertem visszamenni(ekkor nem volt fogadott dokim). Másodjára jól döntöttem és tökéletes orvost választottam. Természetesen neki le kell papírozni a történetet mert nincs olyan hogy "kívánságra" császár,de minden megoldható és ebben az esetben nem pénz kérdése volt. Császárral bármikor szülnék gyereket,de simán totális rettegés lenne minden pillanat...DE! ez az én saját történetem és nem jelenti azt hogy ez bárkinél ugyan igy kivitelezhető:D
2009. nov. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Két gyereket szültem egy 4,4 kilós 57 cm-es kisfiút és egy 3,95 kilós 56 cm-es kislányt simán , nem császárral.

Vágig azon paráztam, amikor nem tágultam, hogy csak nehogy császár legyen.

2009. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan orvos, aki jó pénzért megcsinálja. De Nem csak Neked lesz utána rossz a felépülés, de a babának is jobb, ha simán születik meg. Nem hiába csak akkor alkalmazható elvileg, h az anya vagy a baba élete veszélybe kerül. Elég sok dolgot lehet találni a neten ebben a témában, esetleg olvass utána!
2009. nov. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

22:06-os

Anyám engem császárral szült (38 éves leszek), rá öt évre az ikerhugaimat simán, sőt egyiket farral.

És azt mondta sokkal inkább a sima szülés.

2009. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én rettegek a szüléstől. Láttam róla képeket, azóta méginkább. Nem tudom miért, nem tehetek róla, de olyan nagyon félek, el se tudom mondani. Engem anyukám császárral szült, fájások nélkül. (szeme miatt) a nagymamám meg hosszú vajúdással normál szüléssel anyut és a testvéreit. Fogóval segítették őket a világra.. anyu rosszul lát és hall, a tesvére alig hall, nem érthető ahogy beszél, és értelmileg egy 6 éves gyerek szintjén van. Nem ez riaszt egyébként! Ezt csak leírtam...
2009. nov. 21. 00:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!