Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, ha 7 hetes babámat 5...

Baj, ha 7 hetes babámat 5 nappal nagyobbnak mérték az uh-n?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 7+6, a doki szerint 8+3 már, ami nem zavarna, ha nem tudnám, hogy pontosan mikor volt az ovum. Ovutesztet használtam, így nagyon csodálkozom, hogy 5 nappal nagyobbnak mérte, hiszen 5 nappal korábban tuti nem volt ovum. Vagy csak egyszerűen ennyivel nagyobb, mint az átlag? De úgy tudtam a 12. hétig kb. egyformán fejlődnek. Rem. nem lesz gond vele. Járt vki így, hogy tudtad mikor fogant, a gép szerint mégis korábban?
2013. nov. 26. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt a 2 kis x-et, amik között a méretet mérik, az orvos teszi oda. Mivel itt milliméterekről van szó, egy picit arréb teszi és máris napokban mérhető különbséget kapsz.

Ha nagyobb is egy picit, nem baj. Lehet hogy később átlagos lesz, vagy végig nagyobb marad... Minden baba más.

2013. nov. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem méricskélték a magzatokat mindenféle átlagokhoz hasonlítva, a babák szépen megszülettek akkor, amikor eljött az idejük. És nem ugyanakkora méretűek, meg súlyúak voltak.Jó dolog az UH, de szerintem csak arra kellene használni, hogy a bajokat kiszűrjék.
2013. nov. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

7 hetesen még könnyen tologatnak pár napot előre vagy hátra. Ahogy fentebb írták is, 1-1 mm-t könnyen elmérnek az egérrel. Nehéz hajszálpontosan lemérni a babát. Ebből is adódik több nap diffi.

Szüléskor is lehet akár +/- 2 hét diffi.

Ezen ne rágódj!

2013. nov. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lienah ***** válasza:

2013.09.04-én voltam először dokinál, aki méret alapján azt mondta, hogy 5hét3napos (~7-8hetesnek kellett volna lennem.

2013.09.25-én (tehát 3héttel később) én azt gondoltam 8hét3napos, de méret alapján csak 7hét5napos volt.

2013.10.30-án számításaim alapján 12hét5naposnak kellett volna lennie, de a doki szerint 12hét6napos volt.


Jah igen a kiskönyvemben szülési dátumnak 3db!!! dátum van beírva...

1. 2014.04.29.

2. 2014.05.04.

3. 2014.05.08.

Szóval kiváncsi leszek....

2013. nov. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lienah, #3 vagyok, én is akorül szülök, de nekem meg előrefelé jönnek a dátumok:

1: 2014. 05. 08.

2: 2014. 05. 03.

3: 2014. 04. 28.

2013. nov. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lienah ***** válasza:

3-as válaszoló:

Dejó, akkor "egy időben" fogunk szülni:)

Azért kiváncsi leszek, hogy hogy alakul...

Jól sejtem, hogy neked is most kell visszamenni UH + AFP-re?

Megírnád hogy hogy "alakult megint" a dátum?:)

Amúgy a 13. hetes UH-n úgy szétdobta magát hogy "kivehetően" (99%) kisfiúnak látszott:) Nálatok?

2013. nov. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#3 vagyok!

A 12. hetin nem látszott a baba "érdemi része" :) De pénteken voltam a dokinál, és kislány. :)

Az időpontot nem változtatta meg hihetetlen módon. :)

Te mikor mész legközelebb?


Úgy látszik jövőre a babáink maguk lesznek a mi anyák napi ajándékaink. :)


(Ha gondolod írj priviben, hogy ne offoljuk szét szegény kérdező kérdését:))

2013. nov. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lienah ***** válasza:

Igen, igen, bocsi kedves kérdező:(

3-as válaszoló: Írtam privátot:)

2013. nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!