Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed Ab után 9 nappal enyhe...

Missed Ab után 9 nappal enyhe hasi fájdalmat érzek. Nem görcs. Valami baj lehet?

Figyelt kérdés
Ha valamit tevékenykedem otthon, egy idő után elgyengülök és úgy érzem le kell pihennem. Ezt 2 napja érzem. Nem görcsök jelentkeznek, hanem inkább csak érzem azt a részt, ahol a beágyazódás történt. Műtét után csak 2 napig vérezgettem. Most két napja barnázok, de azt is enyhén, éppen hogy csak. Pénteken kéne dokihoz mennem.

2013. nov. 10. 15:01
 1/1 emese19 válasza:

Sajnalom h veled ez tortent! Nekem 16.-an lesz 1 honapja h a 2.missed ab-om volt.

En is 2 napig vereztem csak, barnazasom tobb napig volt, elso mutet utan pedig csak aznap vereztem es utana egy nap barnazas. Most volt olyan is h mutet utan 1,5 hettel is volt egy kis verzes(kb 10 perc eppenhogy csak volt) de barnazas utana 2-3 napig megint, tegnao azt hittem megjon, de peteeres lett belole :) kicsit kesei de lett legalabb mutet utan is peteeresem. En ma megyek vissza dokihoz este.

Lazad nincsen? M ha van akkor azonnal menj vissza!

Inkabb ne nagyon tevekenykedj meg, ha igy elfaradsz, inkabb pihenj meg par napot, h erore kapj! Ha gondolod nyugodtan irhatsz nekem privit, szivesen beszelgetek! Es ha jobban faj a hasad ne varj pentekig!

Es sok -sok kitartast!

Nemsokara mi is anyukak leszunk!!! ;)

2013. nov. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!