Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy "visszazárul" a...

Létezik, hogy "visszazárul" a méhszáj?

Figyelt kérdés
33 hetesen c1100-al befektettek 3 napra,akkor sem láttam értelmét,csak az ideg evett miatta,ma,36+6,a vizsgálat szerint c1000.Na ez hogy lehet???
2009. nov. 20. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Elképzelhető, ha a terhelés miatt kezdett el nyílni.
2009. nov. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
szerintem,biztos nem,mert vagy ugy marad,vagy tovább nyilik,max.akkor zárul vissza,ha megszültél,mert gondolom,ahogy nől a baba,a sulya cak nyomja folyamatosan.
2009. nov. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az első válaszban nem látok rációt,valószínű hogy terheléstől kezdett nyílni,de ilyen alapon tovább kellett volna nyílnia,nem visszazáródni...

A második válasz kb ami az én elképzeléseimet is tükrözi.Ha egyszer nyílásnak indult,el sem tudom képzelni,hogy húzódhat vissza,pláne hogy a baba folyamatosan nő,meg egyre lejjebb kerül,ergo,a méhszáj egyre nagyobb tehernek van kitéve...Nem?

2009. nov. 20. 14:52
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem tud összezáródni jobban. Csak kinyílni a baba nehezedő súlya miatt. Az állapotod nem változott ennyi. Az orvosi vizsgálatok között is van különbség. Az egyik orvos szerint 1 ujjnyira, a másik szerint kettőre voltam nyitva..
2009. nov. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy tudom, hogy vissza nem záródik. Inkább a dokik "mérése" relatív. A sógornőm szülésznő és ő mondta, hogy van doki, amelyik még vajúdás alatt is zártabbnak érzi a méhszájat, mint egy másik doki érezte öt perccel azelőtt, sőt, az egyikkel ő kifejezetten nem szeret együtt szüleszteni, mert soha nem érez senkit 4-5 ujjnyira nyitva, hanem mindig hátráltatná még a kitolási szakaszt.

De ugyanez igaz a lepény érettségére is, némelyiknek első fokú, a másiknak ugyanaz már másod.

Ugye két különböző orvos mondta a két különböző értéket?

2009. nov. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen,valóban két különböző orvos mondta a két különböző eredményt.Ezek szerint semmi jelentősége.Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!!!! :)
2009. nov. 20. 18:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 3100, aztán 2000, most megint 3100.
2009. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Vissza nem zárul:)


Nekem "A" doki a 8.héten: 1100

"B" doki a 10. héten: 2110

14. héten: 3000

18. héten: 2110


"C" doki a 25. héten: 3100


Azóta nem nézték. Jövő hétvégére vagyok kiírva, azért jó lenne tudni, hogy hol tartok...

2009. nov. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!