Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok segíteni? Ha a 11....

Tudnátok segíteni? Ha a 11. napja késik és csak most teszteltem először pozitívat hány hetes lehetek kb 3?

Figyelt kérdés
Köszi előre is!
2013. nov. 24. 06:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Mikor jott meg utoljara?

Mert pl. nekem oktober 19. es tegnap voltam 5 hetes.

2013. nov. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyi hetes vagy,ahány héttel ezelőtt volt az előző menstruációd első napja.Mondok egy példát:Nekem október 22.-én volt meg utoljára,ha most sikerült akkor 33 napos,az az 4hét 5 napos vagyok,mivel 33 nap telt el az utolsó menzeszem első napja óta.
2013. nov. 24. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Okt 14.én jött meg utoljára,tudom,hogy onnan számítják,csak gondoltam fiatalabb,mert eddig nem érzékelte a terhességet a teszt,tehát akkor elvileg 5 hetes vagyok,de a baba fiatalabb,rendben köszi
2013. nov. 24. 07:06
 4/7 anonim ***** válasza:
A terhességi heteket az utolsó menzesz első napjától számítják. Ez fix. Nálad majd viszont a magzat tényleges kora és a terhességi hét között valószínűleg lesz különbség, mert ha csak most teszteltél pozitívat, akkor egy nagyon késői peteérésből fogant a baba. Mondok egy példát: Ha 10 hetes leszel az utolsó menzesz alapján, akkor az embrió méretei alaoján lehet hogy csak nyolc hetesnek felelsz majd meg. Ultrahanggal a doki majd mindig megtudja kb mondani hanyadik héten jársz.
2013. nov. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi,megyek majd dokihoz december első hetében,és meglátjuk mi lesz.
2013. nov. 24. 08:53
 6/7 anonim ***** válasza:
szia a teszt kb 2hetes magzatot már mutat. Azaz 4-5hetes terhességet. Ez függ attol is hogy mikor volt peteérésed. nekem például késöi peteérésböl fogant és csak uh alapján mért adatokbol tudták a korát megállapitani mert menzesz szerint sose stimmelt. 6hetes volt menzi szerint mikor 4-5 hetet irtak a papirra. Most is 1héttel kisebb mert tudom h a 21-22ik ciklusnapomon volt a peteérés. Most menzesz szerint 24 hét 3naposak vagyunk,uh szerint 23hét 1nap.az orvos megmondja majd. Gratula!
2013. nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2013. nov. 25. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!