Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most teszteltem pozitívat....

Most teszteltem pozitívat. Eddig nem szedtem semmit. E-vitamint tanácsos elkezdeni szedni? Vagy mi az ami ilyenkor fontos?

Figyelt kérdés
2013. szept. 20. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Folsav!
2013. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%

Folsav a legfontosabb. magnézium a görcsök ellen.

plusz valamilyen magzatvédő/terhesvitamin.

ez az alap.

2013. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Azt nem tudom, mi a neve a folsavnak, és mindegyik fajta ugyanazt a mennyiségű hatóanyagot tartalmazza? Meg a magnerotról olvastam most, hogy jó lehet, mert most is olyan érzésem van, mintha megjönne.
2013. szept. 20. 13:44
 4/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok! E vitamint ne szedj! Vagy simán magzatvédő vitamint,plusz magnéziumot,vagy folsavat és magnéziumot,de akkor már a komplett vitamin készítmény mellett szavazok!

A megjön érzés normális,de azért vigyázz az emeléssel,hajolással,megerőltetéssel!

2013. szept. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, egyébként el sem hiszem, mert nem számítottam rá. Teljesen úgy van minden, mint máskor, kivéve, hogy nem jött meg.

Tehát azt mondjátok, hogy a terhes vitamin mellé nem szükséges a folsav?

2013. szept. 20. 13:51
 6/13 anonim ***** válasza:
A folsav a legfontosabb! Mellé szedhetsz terhesvitamint is,valószínüleg abban is van folsav,de én a 12.hétig szedtem mellé a folsavat.Plusz magnézium készítményt is!
2013. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a nőgyógyászom,hogy Elevit vagy Gravida (terhesvitamin) plusz folsav vagy szedjek Femibion 800-at és akkor nem kell plusz folsav.
2013. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm, kedvesek vagytok :)
2013. szept. 20. 13:53
 9/13 anonim ***** válasza:
Így van! 12.hétig kiemelten fontos a folsav, idegcsőzáródás, stb miatt. :) Én 20.hétig Gravidát szedtem, utána LadeeVit-et az omega3 miatt. :)
2013. szept. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én csak vitamint szedtem, Phamaton Matruelle-t.Minden megvan benne ,ami szükséges.

4es

2013. szept. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!