Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha ma teszteltem halvány...

Ha ma teszteltem halvány pozitívat és szept.26-án jött meg utoljára, akkor szerintetek mennyi idő múlva menjek dokihoz?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva tesztelj még egyet és utána elmehetsz szerintem. 6-7 hetesen már láthatnak szívműködést.
2013. nov. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szeptember 26.-án volt meg utoljára, akkor már hét hetesnek kellene lenned a héten, szóval bármikor mehetnél már dokihoz. Viszont ha ma is még csak halvány pozitívat teszteltél, akkor iszonyat későn lehetett a peteérésed, szóval várj még legalább egy hetet. Gondolom már késik egy ideje a menzeszed. Eddig végig nagatívat teszteltél?
2013. nov. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én dokim azt szereti, ha 8-10 hetesen megyek először.

De 6-7 hetesnél előbb nem érdemes igazán, kivéve ha esetleg volt már vetélésed, vagy van valami más problémád.

2013. nov. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezen a héten leszel 7 hetes, mehetsz dokihoz nyugodtan, ő úgyis megkérdezi, mikor volt az utolsó mensid.
2013. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én elmennék már, mert már nagyon erős pozitívat kellett volna tesztelned. Eddig nem teszteltél? Tünetek vannak?
2013. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekem is szept 27 jött meg legutobb, s a kövnek okt végén kellett volna. Várt mensi elött 2 nappal már csináltam tesztet, mert vmit éreztem.. pozi lett halványan.. rá 1 hétre megint, kétcsikos teszt, másnap megint 2csikos. Én még nem voltam dokinál, jövöhéten tervezek. Én sem tudom hogy mikor lát már valamit a doki, ezért olvasgatok, s látom egy cipöben járunk :)
2013. nov. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia én szept 30 ra nem vártam, de még nem mentem dokihoz, majd 1-2 hét múlva... várj amíg szerintem betöltöd a 7-8 hetet
2013. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sziasztok, nekem Október 8-án volt meg utoljára és November 1-én pozitívat teszteltem. A nem várt előtt 2 nappal. Még én se tudom mikor menjek dokihoz . Szerintetek?
2013. nov. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szóval nálam az van,hogy eddig negatívat teszteltem,mert mostanában 40-46 naposak a ciklusaim,ugyanis májusig szoptattam és még nem állt vissza a "régi" rend.Az első babámnál is 2 hét késés után lett pozitív.Majd jövőhéten kérek akkor egy időpontot a rá következő hétre,holnap pedig tesztelek,hogy erősebb lett-e.Remélem tényleg pozi,félek,mert nagyon halvány a második csík.
2013. nov. 12. 06:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!