Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában megkeményedik a...

Picihasim kérdése:

Mostanában megkeményedik a hasam minden nap egy párszor. Mit jelent ez? Az orvos megvizsgált, a méhszáj zárva van. Azt mondta 4x1 Magne B6. Hasonlít a menstruációs görcsre is, de nem tart sokáig.24 hetes km.

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ha a méhszáj zárt nincs semmi gond, a haskeményedés normális dolog. A menzis érzés jósló a haskeményedéssel, de érezheted azért is mert nő a pocak. Nekem is volt már ilyenkor jóslóm, én is több magneB6-ot szedtem, 30. héttől nagyon nagyon sokat keményedtem, így már a Béresből szedtem 3-4-et naponta doki javaslatára. Még a 39.héten is zárt volt a méhszáj. Ha nem múlik akkor emeld a magnéziumot nyugodtan!

Boldog babavárást!

7 hetes kiscsaj anyukája

2009. nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy mondta a dokid, magnézium minden mennyiségben! Valóban természetes, de azért figyelj oda rá, mert nem kell, hogy ez az érzés olyan sűrűn előforduljon még. Kicsit gondold azt is át, hogy hogyan tudnál esetleg többet pihenni mostantól. Én is ezt tapasztalom már 1-2 hete (27 hetes vagyok), most már a házimunkát is több lépésben csinálom, eszem a MAgneB6-ot, és igyekszem napközben is pihenni egy kicsit.

Minden jót!

2009. nov. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Kicsit aggódom-e miatt, de gondolom ez természetes:) Hála istennek nem sokszor jelentkezik, egy pár napja kezdődött. Gondoltam az időjárás miatt is lehet. Mostanában kezdett el a pocim is nőni és lehet ez is rátesz.

Boldog babavárást mindenkinek!

2009. nov. 19. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!