Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetet toltok holnap. Nem...

18 hetet toltok holnap. Nem baj h meg 1 dkg-ot sem hiztam? A pocim is mozt kezdett el noni (91 cm).

Figyelt kérdés
Azt olvastam h ilyenkorra 2.5-5 kg a tobblet...nem mintha nem orulnek neki h nem alltam drasztikus hizasnak...csak kicsit aggodom.
2008. júl. 10. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gond, hogy nem híztál. Az én pocakom 104 volt, mikor szülni mentem a 40. hét végén, és 3460 dekás babám született.
2008. júl. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj neki hogy nem híztál, 18 hetesen rajtam is csak plusz 2,5 kg volt, most 30 hetesen meg már 9 kg, pedig annyit eszem mint akkor.

Ja és a pocim nekem még csak 89 centi, és 66-os derékkal kezdtem és normál súllyal.

2008. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Uram ég ! Miket olvasok itt! Előkaptam a centit és meg is döbbentem. Most vagyok a 18.hétben és 84cm a haskörfogatom!

Pedig 66cm volt az elején! Én idáig 3kg-ot híztam, pedig kevesebbet eszem mint terhesség előtt. 12.hét óta kisebb kismama nacikat hordok....akkor mekkora lesz a hasam a végére??? Most ledöbbentem....

2008. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! A 21. héten vagyok -1 kgmal, a harmadik babánkat várom és NE AGGÓDJ!!!!Rövid ídőn belül ugyis elkezdesz hízni, de onnantól már csak felfelé ugrálnak a kilók.

A legjobbakat!

2008. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyiről indultál?Ha volt rajtad felesleg nem gond!Van aki kezd 10-15kg felesleggel és egy dekát se szed fel!
2008. júl. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 18. héten még rajtam sem volt semmi. Most 27 hetesen, 7 kiló pluszom van, és a hasam 85 centi!


NEked hogy lehet 91 ha csak most kezdett el nőni?

A hízás miatt pedig ne aggódj, aki túlsúlyos az néha fogy a terhesség alatt, és az is normális!

2008. júl. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
65 kg-rol indultam,170 cm magas vagyok(kb 3 kg van tobb ratam mint ahogy szerettem volna) a csipom szeles volt mindig...es a doktorno ott merte meg....habar vagy 2x megnezte a centist...lehet nem jol mert?Holnap meg is merem en is magam!
2008. júl. 10. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!