Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes vagyok és már 3kg-ot...

19 hetes vagyok és már 3kg-ot híztam. Szerintetek ez nem sok? Az első terhességemnél már ilyenkor 6kg-nál jártam.

Figyelt kérdés
168cm vagyok és 53,5 ről kezdtem a terhességet most vagyok 56,5. Este már csak gyümölcsöt szoktam enni de tegnap este mikor arra gondoltam hogy almát meg banánt fogok enni natúr joghurttal rosszul lettem és le kellett feküdnöm, a baba meg majdnem kiugrott a hasamból. Ha nem ettem volna rendesen szerintem el is ájulok, így belaktam és jobban lettem, jót aludtam stb. Mit tegyek hogy ne hízzak túl sokat mint a lányommal, a végére 20kg-ot?
2011. nov. 17. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Azért egyél rendesen csak nem mindegy hogy mikor mit. Adj meg magadnak és a babűnak mindent, amire a szervezetnek szüksége van. Ha késő délután és estefele már nem eszel csokit és társait az sokat segíthet, és ha minden rendben van akkor kismama torna vagy sok séta is segíthet. Én 16kg híztam de szépen le is ment. Jó babavárást kívánok.

2011. nov. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vacsira már nemjó a gyümölcs!Az alama amúgy is savat csinál...A banánmeg nagyon hízlal!(kalóriabomba)Inkább próbáld úgy időzíteni, hogy délután 3-4 után már ne legyen gyümi!Vacsira meg egyél inkább cska a fehérjét, zöldséggel!

Virsli, tojás , bármilyen zöldség (nyersen a legjobb, de párolva is jó)Felvágottak, sajtok...

Az elsővel én is 21 kilót híztam, most sajnos 11 héten keresztül rosszzl voltam és 6 kilót fogytam...Még mindig 4 kiló minuszban vagyok 15 hetesen!De én cska az időre figyelek, hgy mit mikor eszem!Ja mondjuk én még minden nap futok 1 km cska de futok!

Depl ha a családnak tortát sütök, akkor én is eszek belőle bátran csak délelőtt!Én gyümit is csak délelőtt eszem, meg kenyérfélét is, mert ugye várandósan nem hagyhatom már ki a kenyeret(szénhidrátot sem)Persze teljes kiörlésűt!Hál isten a lányom is ezt szereti!De persze Ő olyat eszik amit szeretne!Mert nálunkApa nem hajlandó ezeket megenni... :)


De rólam sajnos a szopi alatt sem ment le könnyen a sok plussz kiló...Nekem a lányom 14 hós korától szénhidrát mentes diéta segített!Így 20 hós korára 19 kilót fogytam, vékonyabb vagyok mint voltam :)De persze ikor eldöntöttük, hogy jöhet a tesó, akkor felhygtam ezzel a szigorú diétával, és délelőttönként eszem szénhidrátot!És a lányom nem is hagyta abba a szopit, így a várandósság alatt sem :)


23 hós kislány és 15 hetes pocakbabi anyuja

2011. nov. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
17 hetes vagyok, első 3 hónapban -6kg és azóta sem jön vissza pedig rendesen eszem, sőt nem is mindig a legkönnyebb kajákat:) a hasam már szépen növekszik. A félelmem, hogy a végére +20kg jön vissza.
2011. nov. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!