Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen semmit sem hiztam....

23 hetesen semmit sem hiztam. Van meg valaki igy?

Figyelt kérdés

Elozo terhessegemnel is csak 6 kilot hiztam, igaz 35. heten szultem. Most mar 23 multam, es talan 1 kg mal kevesebb is vagyok mint nyaron, amikor teherbe estem. A baba jol van, koranak megfelelo, szepen fejlodik. De most mar magamert aggodom. Latszik, h lefogytam ( mert ha logikusan vegiggondolom, akkor fogytam), megvekonyodtak a labaim, csak a nagy hasam van. szemeim karikasak, arcom beesett. pedig eszem is, bar leheet, h kevesebbet mint nem terhesen. Rendesen varom mar, h hizzak. Faradekony is vagyok. Hamarosan megyek a csaladi orvoshoz, kerek majd egy verkepet.

Szoval, van meg valaki igy?


2011. nov. 24. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:

16. hétig 4 kilót fogytam (nem hánytam, és súlyfeleslegem sem volt), aztán a fogyás megállt, és pont a 23. hétig nem híztam semmit sem. Vékonyabb voltam mint valaha.

Vérképem tök jó volt, babám tök jól volt, szóval nálam nem tudom mi okozta ezt, de a lényeg, hogy a 30. hétig mindössze 3 kiló jött rá, és a szülésig végül (a 41. hétig) még 5 kiló.

Úgyhogy az hogy nem hízol sokat nem baj. A kis fogyás sem lesz gond, persze a vérképet érdemes megnézni!

2011. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

16 htets vagyok és minusz 5 kilónál tartok!5 hetes nem változik a súlyom, addig meg csökkent!


Az első terhességem alatt 21 kilót híztam!Ezt most nem akartam, de egyáltalán nme fogyózom vagy ilyesmi...Csak 11 hétig rosszul voltam...

2011. nov. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
En mar nem vagyok rosszul, neha emelygek, de mar ritkan, nem zabalok,de eszem rendesen, es megsem hizok. Rossz a kozerzetem, karikasak a szemeim, ezert is fogom kerni a verkepet.
2011. nov. 24. 17:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Én az elején nagyon sokat fogytam, aztán szép lassan visszajött. A 21. hétre lettem ugyanannyi súlyban, mint amivel kezdtem a terhességet.

Egy két hét itt a terhesség közepén nem számít, a végén ugranak meg a kilók.

2011. nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Ezt én írtam ki nem is olyan rég :) Szóval nem vagy egyedül.

2011. nov. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:


Pocsék a vérképem is. Szintén fáradékony és aluszékony vagyok.

De nem engedhetem el magam, mert van itthon még egy 2,5 évesem.

2011. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok!


Nekem is karikásak a szemeim...fáradt vagyok...Nyúzott,, egész nap bírnék aludni, persze éjjel meg nme!

Eszem én is, mégis lefelé megy inkább (bár ugye most legalább stagnál a súlyom)

Viszont avérképem tökéletes!Bár holnap megyek megint, de a 12 hetes az tökéletes volt!Én nagyon meglepődtem :)

De én sem engedhetem el magam, mert van itthon egy majdnem 2 évesem :)

2011. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

23.hét környékén kezdtem én is felszedni az első kg-ot, és most 29hetesen +3nál tartok.


előző két terhességemnél ilyenkor kb már 8-8kg volt rajtam, de mindkétszer 12kg-ot híztam. Az sem volt sok, igazából szülés után nem is nagyon maradt rajtam csak 2-3kg, ami le is ment pár hónap alatt.

Most nem tudom miért nem hízok jobban, pedig úgy csinálok mindent mint az előzőek során. :)


Boldog babavárást kivánok mindenkinek!

2011. nov. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Latom, nem vagyok egyedul. En is eszem, megis neha meg kevesebbet is mutat a merleg. Azert is fura, mert elso terhesseg utan feljott ram kb 4-5 kilo ( de inkabb elotte voltam vekony, nem utana dundi), es az sehogy sem akart lemenni. Most meg vekonyabb vagyok mint mondjuk 1 eve nem terhesen. En sem engedhetem el magam, nekem is van egy 4,5 evesem, raadasul kulfoldon elunk, es semmi segitsegem nincs, apa este fel 7re er haza.
2011. nov. 24. 20:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sem híztam még semmit pedig már 27 hetes vagyok,a babám jól van,még egy kicsit nagyobb is mint az átlag.23 hetesen 640g volt pedig 500g kürül szoktak ilyenkor lenni a babák a dokim szerint.Én ugyan úgy eszem mint terhesség előtt sőt néha talán többet,mert úgy szeretnék már dicsekedni én is egy pár kiló plusszal.
2011. nov. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!