Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angel sounds szívhangfigyelőve...

Angel sounds szívhangfigyelővel 11 hetesen már kellene hallani a szívhangot? Mert én nem hallok semmit!

Figyelt kérdés
Mit kell a hasra kenni ami leginkább vezeti a hangot?
2010. dec. 21. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Szia! Nem ismerem ugyan azt a készüléket, amit te használsz, de még a védőnők is csak kb. a 20. héttől kezdik figyelni a szívhangot, mert akkor már jól hallható...igaz szerintem muzeális darabokkal dolgoznak...
2010. dec. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Mivel ez doppler készülék szerintem a 20. hétig nem fogsz semmit hallani.


vazelinnel talán ...

nincs benne leirva hogy mikortól ajánlott?,


a neten ez van:

"12. héttől alkalmas arra, hogy a felhasználó hallgathassa a magzat szívhangját, a későbbiekben a mocorgás, fészkelődés, csuklás aranyos hangjait."


az egész készülékről:

[link]

2010. dec. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én még a vége felé is nehezen találtam szívhangot:-(
2010. dec. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én 27 hetes vagyok és még mindig nem hallok semmit. :( már bánom, hogy vettem szívhang figyelőt, így teljesen felesleges volt.
2010. dec. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szia

én a 12.héttől tudtam használni, és akkor naponta meghallgattam vele amíg nem éreztem a mozgását.(18.hét)

Amikor nagyobbacska lett olyan 30.hét körül is volt , h elővettem, mert nem mozgott és egyből meglett a kis szívhang:)

Abban az időben mikor ilyen pici mint neked még ne a köldöködnél keresd, sokkal lejjebb van még a pici.Én pl. ha elfogyott a zselé nem vettem, hanem étolajat kentem a pocira, nagyon jól lehetett hallani ezzel is.

Kitartás, meglesz az:)

2010. dec. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a terhességem elejétől hallottam a kicsi szívét.Viszont nagyon türelmesnek kell lenned a kereséssel.A gyógyszertárban lehet kapni ultrahang zselét,én azt használom és azzal tökéletes.Nem is kerül sokba,egy hatalmas kupa zselé pár száz Ft.

35hkm

2010. dec. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem pont ilyen Angel Sounds készülékem van,és pár nappal 11.hét előtt megtaláltam vele a szívhangot,azóta is mindig megnyugtat,persze csak ritkán "zavarom" vele a babát.A szeméremcsontod fölött keresd közvetlen,ilyenkor még nagyon lent vannak.Először a köldökzsinór áramlását találtam meg oldalt,utána a kis lódobogás szerű hangot is tisztán lehett hallani,ahhoz több idő kell,míg megtalálod.Sok sikert hozzá,csodálatos érzés lesz!!Jah,és masszázsolajjal jobban halllottam mint a uh-zselével:))

2010. dec. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Én a 12. héttől találom meg vele, bár néha csak a köldökzsinór áramlását, attól függ, hogy bújócskázik-e a baba(de a köldökzsinór is ugyanúgy jó,mert ugye akkor van a babának szívverése, ha áramlik a vér a zsinórban;) ). Amúgy megtalálni tényleg nem egyszerű, nekem az első két alkalommal 10-10 percig tartott, most már 2 perc alatt meg van, de tudom hol kell keresni. Szóval szeméremdomb felett kezd el keresgélni, ott lesz az!! Én sima babaolajjal használom, tökéletes! Ja és tanácsolom, hogy előbb hallgasd meg a saját szívverésed, mert szerintem így biztos lehetsz benne, hogy nem kevered össze a piciével! Amúgy nekem is volt olyan nap, amikor annyira elbújt, hogy nem lett meg, de biztos nem volt semmi baja a kicsinek, mert utána mentünk 12. heti uh-ra és akkor rendben volt:D

Kitartást!

13+4 hkm

2010. dec. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!