Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most mi a teendő? Hogy is van ez?

Most mi a teendő? Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
10 hetes vagyok.Merre kell mennem? Ki hol csinàl vèrvizsgàlatot? Egyàltalàn mikor kell? Vèdőnőhöz küldenek vagy nekem kell keresni? Mem tudom az ilyeneket bocsànat első baba.
2013. nov. 14. 07:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Védőnőhöz, ott kapsz terhességi kiskönyvet és útbaigazítást, hogy mikor hová kell menned.
2013. nov. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Védőnőt neked kell felkeresni,nézd meg neten,hogy a lakcímed szerint kihez tartozol vagy esetleg a háziorvosod is segíthet,persze nem biztos,hogy tudja.
2013. nov. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyász, aki megállapítja a terhességet ír papírt a védőnőnek és a háziorvosnak, hogy milyen laborvizsgálatokra adjon neked beutalót. Ezekkel a papírokkal elmész hozzájuk és ők mondják, hogy merre tovább, a nőgyógyászhoz pedig akkor kell visszamenni, amikorra mondja. Mindenki mondja, hogy mikor kell hozzá legközelebb menni. Először kicsit sok mászkálás, de később is lesz, hogy "összegyűlik", hogy menni kell mindenkihez. Ultrahangra is a doki mondja, hogy mikor menj. Szóval nyugi, az első nőgyógyász találkozót kell csak magadtól intézned, a többit mindig mondják, csak időpontokat kell kérned.
2013. nov. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem adott semmit, csak azt beszéltük meg hogy 2 hét múlva találkozunk uh-n nyaki redőt nézni.
2013. nov. 14. 08:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy szem leletet sem adott, amin rajta van, hogy mit látott az ultrahangon, hány hetes a terhességed? Ilyen szerintem nincs. Amúgy védőnőhöz ráérsz a 12. hét után is menni, (én akkor mentem), de addigra elintéztem a labort és a háziorvost is (ő EKG-t csinál). A védőnő szereti, ha ezek már megvannak mire mész hozzá.
2013. nov. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de olyan van...de hogy labor kellene vagy hasonlók olyan nincs....
2013. nov. 14. 09:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor azzal a papírral, amit a nőgyógyász adott, keresd meg a védőnőt, akihez tartozol. Ő majd adni fogja a beutalókat.
2013. nov. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, menj el először a védőnőhöz, utána a háziorvoshoz a leleteddel. Majd mondják, hogy mi a teendő, ha nem mondják kérdezz!
2013. nov. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!