Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el a családnak...

Hogy mondjam el a családnak hogy terhes vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés
a szüleim elváltak 10 éves koromban. anyukámmal éltem és ő összejött egy pasival akinek van egy velem egy idős fia. összejöttünk, de ezt a család nem vette jó néven. végül megbarátkoztak a dologgal. terhes lettem és nem tudom hogy mondjuk el a családnak. nincs valami ötletetek?
2013. nov. 11. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy hány évesek vagytok, dolgoztok e vagy ők tartanak el, velük éltek vagy külön. Ha saját, külön életetek van, akkor ajándékozzatok nekik egy uh képet vagy egy kis cipőt, valamit ami örömre gerjeszt. Ha viszont nehéz az ügy mert ők tartanak el benneteket akkor jobb, ha leültök és megbeszélitek négyesben.
2013. nov. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
saját önálló életünk van, dolgozunk mind a ketten és külön lakunk tőlük. csak azért félek, mert nehezen fogadták el a kapcsolatunkat is...
2013. nov. 11. 10:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor semmi probléma. Azóta már beletörődtek minden bizonnyal az együttlétetekbe. A baba pedig egy stabil, biztos kapcsolat és az élet velejárója. Örömmel mondjátok el nekik és ne görcsöljetek rá, hogy mit fognak szólni.
2013. nov. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!