Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még nem tudom biztosra, hogy...

Még nem tudom biztosra, hogy terhes vagyok-e és nem is szeretném a családnak mondani. Többi lent?

Figyelt kérdés
szóval az van, hogy reggel arra keltem, hogy mindenem viszket. (soha nem volt még velem ilyen) nincs semmi bőrbetegségem. pár hete a báttyámnak azt mondták, hogy ekcémás bőrkiütése van a hónalján. nem tudom, hogy fertőző-e de tuti, hogy tőle nem kaphattam el semmit. a lényeg, hogy beszélgettünk sogórnőmmel és délután megyek hozzájuk és mondta, hogy megvan még az a kenőcs amit a báttyámnak adtak. majd bekenjük vele. nekem az a bajom, hogy az a krém a steorid tartalmú. az nem árthat ha esetleg terhes vagyok? nem akarom neki mondani, de tudni szeretném, mert akkor kitalálok valamit.
2009. dec. 3. 13:26
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és még annyi, hogy lehet, hogy a terhességtől alakul ki ilyen bőrirritáció?
2009. dec. 3. 13:27
 2/12 anonim ***** válasza:
nem értem hol itt a terhesség? A nem létezőt nem lehet elmondani. Menj el a háziorvoshoz inkább ne a sogornő által adott kenőccsel kenegesd magad.
2009. dec. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ez most komoly? viszketés mint terhességi tünet??? ne haragudj, nem akarlak megbántani, de néha olyan dolgokat tudtok írni...
2009. dec. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

hmm remélem nektek is lesznek majd kételyeitek valamikor amire itt szeretnétek választ kapni és ugyanígy jól leoltanak Titeket


kössz a nagy semmit


mindenre válaszoltatok csak a kérdésre nem: ha esetleg babát vár valaki kenheti magát szteroid tartalmú krémmel?


valaki erre tudja a választ okoskodás helyett????

2009. dec. 3. 13:53
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
bemész 1 gyógyszertárba és megkérdezed, az a biztos. Itt nem orvosok ülnek, hanem normál hétköznapi emberek. amúgy meg szerintem érthető, hogy ilyen kérdésre ilyen reakciót kapsz...ez kb olyan szintű volt, mint ha azt kérdeznéd, hogy viszket a kislábujjad, ez terhességi tünet? Nem kell mindent tünetként bemagyarázni...és tényleg nem bántásként mondom, nem kell besértődni, értsd már a lényeget!
2009. dec. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, hogy lehet-e, de szerintem nem, én nem kenném be!
2009. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
igen, kenheti magát kenöccsel, tök mindegy hogy szteroidos vagy nem. A hatóanyag nem szivárog be odáig.
2009. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem!!!

Én tegnap voltam a reumán és csak olyan kenőcsöt írtak fel, amiben nincs semmi hatóanyag, de mégis hogy lazítsa az izmokat.

Úgyhogy csak óvatosan azzal a kenyőccsel.

De inkább írd be a keresőbe a nevét és sztem kiadja az összetevőit, de a legjobb az lenne, ha meglenne a leírása. Abban tuti benne van, hogy ki hogy merre.

De a patika a legjobb megoldás,ha nincs más megoldás.


És még az is lehet,hogy a viszketés összefüggésben van a terhességgel, ugyanis mindent a hormonok szabályoznak és biztosan hallottatok arról, hogy a zigótát v embriót a test először idegennek tekinti, és ha nem történne ez meg az, bizony kivetné magából. Mintegy mérgezésnek fogja fel.


Úgyhogy egyáltalán nem hülyeség, amit kérdezett a kérdező.

De aki nem tud a kérdésre érdemben válaszolni, az minek üti bele az orrát egyáltalán?

Ha találok számomra bugyuta kérdést, akkor arra én nemes egyszerűséggel nem válaszolok, de az senkin nem segít, ha lehurrogom...

2009. dec. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Szerintem előtte egy terhességi tesztet vegyél! És ha terhes vagy akkor már mondhatod a családnak is, ha meg nem vagy az akkor megvan a válasz a kérdésedre!

Amugy jut eszembe, a nővéremnek az oldalán volt övsömörje és székrekedése is és igy tudta meg hogy terhes, ugyhogy nem mindenkinél van hányás,rosszullét...

A legtutibb a gyógyszerész, az nem tudja ki vagy és mindenre tud válaszolni!

2009. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A bőrön keresztül hamarabb bekerülnek a hatóanyagok a véráramba, akár károsak is, mintha lenyelné az illető. Ezt egy dokitól tudom.

Azt viszont sajna nem, hogy mit okozhat a szteroid egy terhességnél...

2009. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!