Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még nem tudom biztosra, hogy...

Még nem tudom biztosra, hogy terhes vagyok-e és nem is szeretném a családnak mondani. Többi lent?

Figyelt kérdés
szóval az van, hogy reggel arra keltem, hogy mindenem viszket. (soha nem volt még velem ilyen) nincs semmi bőrbetegségem. pár hete a báttyámnak azt mondták, hogy ekcémás bőrkiütése van a hónalján. nem tudom, hogy fertőző-e de tuti, hogy tőle nem kaphattam el semmit. a lényeg, hogy beszélgettünk sogórnőmmel és délután megyek hozzájuk és mondta, hogy megvan még az a kenőcs amit a báttyámnak adtak. majd bekenjük vele. nekem az a bajom, hogy az a krém a steorid tartalmú. az nem árthat ha esetleg terhes vagyok? nem akarom neki mondani, de tudni szeretném, mert akkor kitalálok valamit.
2009. dec. 3. 13:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm, mindazoknak, akik értették a kérdésemet és engem is megértettek!

ma megyek bőrgyógyászhoz és neki elmondok mindent, remélem ő úgy fogja felfogni, mint itt az utolsók!

2009. dec. 4. 06:35
 12/12 A kérdező kommentje:

na voltam bőrgyógyásznál, és írt fel krémet és kálcium ampullát, amit tudok kenni és inni ha van babám, de írt erősebbet is, ha esetleg mégse

és KÉPZELJÉTEK!!!!!!! az orvos azt mondta, hogy igen is létezhet, hogy a terhességtől lett érzékenyebb a bőröm!!!!!!!!! és ezt az orvos mondta!!!

ugyh a hétvégén tesztelek, mert ő is ezt javasolta, és majd kiderül!

2009. dec. 4. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!