Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan jelentsem be a páromnak...

Hogyan jelentsem be a páromnak és a családnak, hogy babát várok?

Figyelt kérdés
Valami poénos,de megható szövegre gondoltam.
2011. jan. 7. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
én kértem egy képet az első ultrahangról,amiben megállapították a terhességet,azt beraktam a fotóalbumunkba,és közöltem a családdal,hogy van benn pár új kép,nézzék meg.Apu kinyitotta az albumot,meglátta a képet,és akkorát ugrott,mint egy bakkecske
2011. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


tessék én így csináltam :-)

gratula!!

2011. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem egy cumit,amit beleraktam egy kis ajándék szatyorba..és mondtam a páromnak hogy ezt most azért kapod mert 9hónap múlva szűkségünk lesz rá!

Ő el sírta magát.

A család még nem tudja.

2011. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az elsőnél csak visítottam, hogy terhes vagyok és ugráltam örömömben. A másodiknál valami ajándékot tervezek én is, csak jönne már! :) Jó ötlet a cumi, a kis cipő, az UH felvétel, vagy egy felkészítő könyv apának, nagyinak.

Apukámnak úgy mondtam le, hogy felhívtam, amikor felvette, azt mondtam neki, hogy szia nagypapa, egy pár szót még mondott, aztán leesett neki, és visszakérdezett: micsodaaaa? :)

2011. jan. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nagyon aranyos mind!!
2011. jan. 7. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Férjemnek csak egyszerűen megmondtam.

Anyukámnak pedig úgy, hogy nézegettem az álláshirdetéseket,és rákérdezett, hogy milyen melót szeretnék,és közöltem vele, hogy 3 évig nem lesz rá szükségem, így semilyet.:)

Gratulálok!

2011. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bátyámék nem rég jelentették be.Vettek egy kiszoknit és mellékeltek hozzá egy képeslapot: Kedves mama,papa!Júliusban találkozunk.
2011. jan. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!