Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek szorulása van, enyhe...

Akinek szorulása van, enyhe "görcsei" a széltől, annak a babája ezt nem sínyli meg? Ilyen helyzetben vagyok, fáj mindenem, félek, hogy nehogy a babának baja legyen.

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A babának nem lesz töle baja, de neked nem tesz jót: vegyél édeskömény teát és azt igyad, meg napi 2 -3 liter sima vizet - akkor nem lesz ilyen bajod.
2009. nov. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én is pont ilyen vagyok,mindentől puffadok,szeles vagyok,görcsölgetek:-((11 hetesen volt egy 3-4 órán át tartó szélgörcsöm,azt hittem a baba megy el,nagyon rossz volt,DE hál istennek 1 hét múlva a 12 hetes uhn majdnem kiugrott a hasamból,olyan jól érezte magát:-))Oda kell figyeni a kajára,bár minden szeles nekem ,meg én azt próbáltam ki,és bejött hogy éhgyomorra ivó joghurtot iszom,és utánna egy habos kávét.Igy minden nap van széklet,és nem fáj annyira.Szélre az espumisan jó,meg állitólag a fehér mustármag,ezt a védőnöm mondta,bár én még nem próbáltam.14 hetes kismami.
2009. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valóban ijesztő, most én is emiatt szenvedek. Próbálj meg olyanokat enni, ami általában nem puffasztanak, illetve mozogj sokat, ígyál sok vizet, ezek is segíthetnek. Van az Espumisan, azt is kipróbálhatod, de szerintem nem 100%-os a hatása.

A babádat nem hiszem, hogy zavarja, csak valóban fél az ember a fájdalom, görcs miatt.

Minden jót!

2009. nov. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!