Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig fog ez tartani? Két...

Meddig fog ez tartani? Két hete minden nap rosszul vagyok.

Figyelt kérdés
Két hete egész álló nap rosszul vagyok, mindentől hányingerem van, már nem tudom mit egyek, igyak, mert semmi nem esik jól. Én már teljesen ki vagyok. Meddig fog ez tartani? Még csak 8 hetes vagyok. Szedem a magne b6-ot de az is csak kicsit segít. Egyszerűen nem érzem jól magam. Mit tegyek?
2008. júl. 9. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam kb. a 12-13. hétig tartott. Volt, hogy napokig fel sem tudtam kelni. Kitartás!
2008. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kortyonként igyál hideg vizet, és sokszor egyél keveset!!, ha kell kétóránként rágcsálj el egy kekszet, vagy bármit, ami leköti a savadat!! Én is nagyon rosszul voltam, volt hogy napokig csak feküdtem, de mikor elkezdtem odafigyelni ezekre, sokkal jobb lett!!

Mielőtt felkeltem elmajszoltam 1-2 kekszet, és napközben is sűrűn ettem keveset!! nekem a 11. hétig tartott!! Vigyázz magadra, és boldog babavárást neked

14 hetes kismami

2008. júl. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! en mar a 17. hètben vagyok,de mèg mindig hanyingerem van. Nekem a 6. hèten kezdodott a hanyinger,a 7. hèttol elkezdtem hanyni de nagyon durvan,minden nap tobbszor is egèsz kb a 12.-13. hètig ès azota is tart a hanyinger csak mar ritkabban hanyok,kb minden masnap-harmadnap 1x. remelem te szerencsesebb leszel
2008. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nálam addig tartott az állandó rosszullét, és mindennapos hányás, míg a babám megmozdult. Ez a 16.héten történt, utána mint ha kicseréltek volna, minden tökjó lett.Nekem addig nem használt semmi.Ami jól esett az az üres kifli,és a banán volt.Kitartás!!!

30 hetes kismama

2008. júl. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam kb a 7. héten kezdődött az iszonyú, szinte egész napos hányinger, és kb 2 hétig nagyom rossz volt. Most a 13. hétben vagyok, és nagyon jelentősen mérséklődött. Én a magne B6 vitamit reggelente szedem+folsavat és vasat. Amikor napközben érzem, hogy kezdődik a hányinger, beveszek egy sima B6 és egy gyömbér tablettát, kb 2-5 perc múlva már múlik is a rosszullét. Kitartás!
2008. júl. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Arra már rájöttem, hogy a meleg ételek nem esnek jól. Most a szinte fagyos gyümölcslevet akarom kipróbálni kortyonként, mert azt hallottam hogy az nyugtatja a gyomrot. Remélem segít, mert már kikészülök a sok fekvésbe. Kekszeket mostanában szoktam eszegetni, meg joghurtot.

Nektek jó babavárást!

Ja, még annyit, hogy ma azt mondta a doki, hogy 8 helyett csak 7 hetes nagyságú a baba, de szívverése van. Az jó, ugye?

2008. júl. 10. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!