Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálok rosszul? Meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? Meddig fog ez így tartani? :' (

Figyelt kérdés

17 éves leszek. Lány vagyok. mások szerint nagyon is jól nézek ki , okos vagyok, erős kisugárzásom van ami állítolag pozitív, elég jól kijövök az emberekkel annak ellenére, hogy ha valami nemtetszik megmondom/persze csak finoman/. SOHA nem volt még rendes kapcsolatom. 15 évesen volt egy randim, teljes kudarc volt, a srác nagyon nyomult, és furán viselkedett. ha hívnak randira akkor olyanok hívnak akikkel úgy gondolom normális lány soha nem foglalkozna:S Ha tetszik egy srác MINDIG megszívom ha elmondom neki. mindig kiderül valami olyan amire az elején nem számítok. nem egyszer nem kétszer volt már,hogy úgy jött le ,hogy tetszem valakinek és a végén azt mondta ő nem akar semmit. de akkor kérdem én mit jelent ,ha mindig néz, mosolyog rám, keresi a szemkontaktust..?. most ,hogy jártam? megtetszett egy srác..tök jól elvoltunk a végén kiderült van barátnője.

nemtudok megbízni már senkiben. mikor találok és hogyan olyan fiút akiben meglehet bízni? =(

Teljesen elvagyok szomorodva.

Aki válaszol.. legyen szíves komoly választ írni. Kötözködésre és baromságokra nagyon nem vagyok kiváncsi.


2009. szept. 27. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne keresd ennyire a párod, egyszer csak majd rádtalál az akit tényleg te érdekelsz. kitartás, mást sajnos nem tudok mondani.
2009. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelen :) 17/F
2009. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

ez sajnos lehet, hogy az erős kisugárzásod és külsöd hátránya :S Mindenkivel megesik, hogy rosszat fog ki, csak lehet te jobban vonzod.


az elsőnek van igaza, ne keresd annyira...nyugi megtalál téged :) inkább foglalkozz sokat a barátaiddal, hogy szeretet vegyen körül :)

2009. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Én egy normális lányt nemtalálok.Akivel eddig taliztam, hát azt hagyjuk, volt egy két fura lány, de majd megismerek valakit, nem mondom hogy nem keresem, de már jó lenne egy rendes barátnő.

Ha gondolod írj privit vagy valami.

f17

2009. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is jöhet privi amennyiben Csongrád megyei vagy
2009. szept. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igazából neten nemigazán szeretek ismerkedni,mert megszívtam már elég sokszor.


egyébként utolsó.Csongrád megyei vagyok.

2009. szept. 27. 20:48
 7/7 anonim ***** válasza:
lehet az a baj,hogy eros a kisugarzasod.sok fiu nem mer talpraesett lanyokkal foglalkozni.es lehet a kinezeted is intimitalhat sokakat.
2009. szept. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!