Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 heti uh-n az egyik babámnál...

18 heti uh-n az egyik babámnál eper alakú koponyát láttak, benne mindkét oldalon kis ciszta. Fordult elő ilyen valakinél?

Figyelt kérdés

Ez az Edwards kór egyk tünete lehet.Magzatvízvétel nem lehetséges,mert hármasikreket várok.Egy hét múlva kell mennem szívultrahangra,és azt mondta a dokim,ha az negatív,akkor megnyugodhatok.Ezen kívül minden rendben van velük,méretek jók.A papírra azt írták,hogy "durva rendellenesség egyik magzatnál sem látható."

Volt valakinél ilyen eltérés? Lehet egészséges a baba?

Nagyon aggódunk!Köszi a válszokat.


2009. nov. 16. 10:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha ne adj isten baj lenne, akkor sem kell mind a három babótól elválni, van lehetőség arra, hogy az élettel összeegyeztethetetlen betegségben szenvedő magzatot megállítsák a fejlődésben, és így az egészségesek tovább fejlődhetnek. De persze bízzunk abban, hogy nincs nagy baj.

A leírásod alapján Tóth-Pál Ernő vagy Papp Csaba lehet az orvosod, mindketten csinálják ezt a beavatkozást (nekem Tóth-Pál csinálta), szóval tényleg minden szempontból a legjobb kezekben vagy! Fel a fejjel!

3 hónapos ikrek anyukája

2009. nov. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Kedves 15:47-es! Gratulálok az ikrekhez! Igen,Dr. Papp a dokim.Nekem azt mondta,ilyenkor már nem lehet hozzájuk nyúlni,hétfőn betöltöm a 20. hetet. Nálad mi történt,hogyan és mikor avatkoztak be? Remélem nálam nem lesz rá szükség!

Jó egészséget Nektek!

2009. nov. 19. 16:21
 13/21 anonim ***** válasza:

Pedig annyira biztos voltam benne, hogy lehet...

De tényleg az lenne a legjobb, ha nem lenne rá szükség.

Nekem 4 baba fogant spontán, emiatt volt a beavatkozás.

Bízzunk a legjobbakban! Várom a (jó)híreket!!!

2009. nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
DRUKKOLOK!Feltétlen írd meg,h mi van Veletek!
2009. nov. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nagyon köszi a drukkokat mindenkinek!

Megvolt a vizsgálat,és MINDEN RENDBEN VAN!!!

Úgy megkönnyebbültünk!

Nem kívánom senkinek az utóbbi egy hetünket!

Puszi Nektek!

2009. nov. 23. 19:07
 16/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Nagyon örülök!Jó egészséget a triónak,Neked,és persze Apukának is.Ha eszedbe jut majd ez a kérdés,amikor megszülettek az ikrek,vhogy tájékoztass bennünket...akár a babák címszó alatt.
2009. nov. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igen igen!!! Én is nagyon örülök, drukkoltam és imádkoztam így látatlanban is! A legjobbakat nektek!!!!!!
2009. nov. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
SZia első vagyok!Bocsi ha megijesztettelek...nem akartam...de én magam is megijedtem!Nagyon-nagyon-nagyon örülök,hogy nincs gond!!!!!!
2009. nov. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
NAgyon örülök hogy semmi baja nincs a babáknak és várjuk majd hogy hgy vagytok néha azért írj hogy hogy fejlődnek a babák! Mi most párommal elkezdtük a babaprojektet puszi
2009. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Annyira aranyosak vagytok!

Majd ha tudok beszámolok róluk,bár anyuékhoz visszük haza Őket,mert egyedül elvesznék,párom dolgozik.Sajna ott viszont nincs net,de majd bepótolom.Ápr. 13-ra vagyok kiírva,és kb. január közepén kell befeküdnöm.Remélem minden rendben lesz!

Puszi Nektek!

2009. nov. 30. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!