Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok az UH szerint...

Ma vagyok az UH szerint 12hetes és 6napos. A tarkóredő 2,5mm lett . CRL 65mm. Azt mondta a szonográfus hogy aggódik és menjünk el Down szűrésre minél előbb! tényleg ekkora lehet a baj? én azóta megállás nélkül sírok!

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 10:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2,4 lett a tarkóredő,de senki sem piszkált,mert 3-ig normális.Nem értem téged miért paráztatnak?

Szerintem egyébként elég könnyű elmérni ilyen pici babáknál!

2009. nov. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%

Csak alapos de ne ijedj meg:)Egyébként 3mm-ig teljesen normális,de sokkal jobb megijedni mint félni,szépen elmész és kiderül,hogy olyan egészséges mint a makk:DNe félj:)

Egyébként sztem a doki azért "aggódik",mert az átlag 1-2 mm között van,de nyugiiiiiii:)Tényleg ne sírj,azzal többet ártasz mint ezzel:))SZépen elmész és kész:)


Majd írd meg mi lett,annyira szorítunk,hogy majd eltörnek az ujjacskáink:))


Ada és Abigél:)

2009. nov. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Határon belül van az értéked. Menj el egy másik dokihoz is. Vért vett le? Ha nem, intéztess további vizsgálatokat! Ne sírj, semmi baj nem lesz!!! Ha van már orrcsontja akkor tuti. Veled vagyunk, járj utána és mihamarabb megnyugszol! Az uh-s meg ............!!!

puszi

2009. nov. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

nagyon nagyon köszönöm a válaszokat! nem tudok várni péntekig akkor lehetne ingyenesen és 2 hét az eredmény....inkább kiadok 28ezer ft-ot. istenhegyi géndiagnosztika és 1,5órán belül van eredmény.vérvétel és ultrahang.


köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok. írok mi volt!

2009. nov. 16. 13:06
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan nem a tarkóredő miatt,de egy ilyen aggódós szonográfus miatt kellett plusz 20ezret kiadnom,és mellesleg össze-vissza méricskélt olyanokat,amit nem kellett volna.Mit ne mondjak,legszívesebben visszamentem volna oda...

Én többet nem megyek csak dokihoz,az biztos uh-ra!

2009. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! tegnap elmentünk az Istenhegyire. 28ezerért megcsinálták a vérvételt, volt UH is, kaptunk dvd-t, és 4D-n is megmutatta a doki. nagyon türelmes volt, nagyon alapos,csak dícsérni tudom. Ő már 3mm nyakiredőt mért, mégsem rettentett el, mint a reggeli szonográfus. a kombi teszttel együtt negatív az eredmény 95%-ra. a teszt eredménye alapján nem javasolja a mintavételt a méhlepényből ami vetéléssel járhat. úgyhogy kissé nyugodtabbak vagyunk. majd a 18.heti UH szűrésen néznek még kardiologiai UH-ot ott még kiszűrhető ha baj van.
2009. nov. 17. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!