Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehet nálam...

Adrienn83 kérdése:

Szerintetek lehet nálam pocaklakó?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítségetekre lenne szükségem. A ciklus.hu-n vezetem a mensit és a többit és Október 15-16-17-18-19.-én megvolt a mensi utána az ovut irta okt 21-30-ig itt kb minden másnap voltunk együtt de akadt olyan hogy egymást követő

nap is. Kérdésem jól számol e a ciklus .hu? A következő nem várt lenne november 10.-e. Végig csináltam ovu tesztet ezt még hozzátenném és első napokba még halványka volt de utána erős 2.csík és e szerint jókor lehettünk együtt. Ha írtok rá válaszokat elárulom miért kérdeztem. Szóval akkor ovu már nem lehetséges november 1-5-ig? mert MA csináltam ovu tesztet reggel és 2. halványka volt de most néztem és erős 2 csik van rajta a terhességin meg negativ akkor reménykedhetem? Köszönöm a válaszokat. [link]



2013. nov. 5. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre nehéz válaszolni. Lehetséges is, meg nem is. Nekem saját tapasztalatom az ovu tesztekkel nem jó. Nekem össze-vissza mutatott ki mindent. Hol pozitívat, hol negatívat, így az első hónap után abba is hagytam a használatát. Várd meg a mensid napját, és ha nem jön meg csinálj tesztet. Az már biztosabb lesz!

26hkm

2013. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi válaszod
2013. nov. 5. 12:55
 3/4 anonim ***** válasza:
De azért ird meg ha babás vagy én szurkolok.
2013. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia, 3 nap késés után ma megjött :(
2013. nov. 12. 22:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!