Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is begörcsöl néha takarítá...

Más is begörcsöl néha takarítás, vagy egy-egy nehezebb nap után?

Figyelt kérdés
Elég hamar elmúlnak, hetente 2-3 alkalommal érzem. Van amikor elég erős, de az sem tart hála az Égnek sokáig. Értsétek úgy, hogy max 30 perc. Magnéziumot szedek, napi négy szem, azaz 2000 mg lemegy simán :) 25 hetes és 3 napos vagyok.
2013. nov. 3. 11:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a 21-22 hét között kezdtem begörcsölni, egy-egy nehezebb, mozgalmasabb munkanap után. Volt egy nap, amikor nagyon fájt, azt hittem majd kiesik a gyerek. El is rohantam a dokihoz, és mondta, hogy akkor mostantól kellene otthon maradnom, mert be van keményedve a hasam és a méhem, ami koraszüléshez vezethet. Azt mondta ennek a babának több pihenésre van szüksége. Másnap már nem mentem dolgozni, és azóta is táppénzen vagyok, pedig nem fizikai munkát végeztem. Vannak olyan napok, amikor itthon is sikerül túlhajtanom magamat a háztartással, kerti munkákkal, és van, hogy görcsölget, meg feszül, olyankor rögtön abbahagyom a munkát. Nem ijesztgetésből írtam, csak szerintem ezeket a jeleket figyelni kell, mert a szervezeted jelez, ha valami sok. Amíg a dokid nem mondja, hogy maradj otthon, addig szerintem nincsen baj.
2013. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!