Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tisztasági betétemen nagyob...

A tisztasági betétemen nagyob mennyiségű barnás- rózsaszínes folt jelent meg. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Múlt héten elsején jött meg. Két és fél napig tartott. három hónapja nem szedek gyógyszert, a ciklusaim 30-31 naposak. A hőm 36.9. Pár napja a hamburgert kívánom rettenetese3n, meg szédülök, de ezt a melegre fogtam. Mivel megjött nem számítok babára, de ilyen nem volt még soha, hogy 8 nappal a mensim után barnázásom legyen. Jún.28-án és júl.4-én voltunk együtt. Mensi előtt teherbe eshettem? Vagy mi lehet ez? Én még nem tapasztaltam ilyet! Vagy csak a hormonok zavarodtak meg? Egyik percben még semmi, utána meg hirtelen ez a folyás. Kérlek, ha van valami ötletetek írjátok meg. Köszönöm!
2008. júl. 8. 11:25
 1/3 A kérdező kommentje:
A nagyobb persze két "b"! Bocs a helyesírási hibákért, siettem. :-)
2008. júl. 8. 11:26
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem vegyél egy tesztet, mert lehet hogy terhes vagy!! Az egyik ismerősöm észre sem vette, hogy babát vár, mert minden hónapban megjött neki, és nem voltak tünetei, egyszer csak nőni kezdett a pocak! A beágyazódás járhat némi vérzéssel!! Lehet, hogy ezért volt a barnázás!! mindenképp vegyél egy tetsztet, és ha esetleg negatív lesz az eredmény, akkor is kérdezd meg az orvosod véleményét!! ok nélkül nem vérezgetünk!!

Üdv: 14 hetes kismami

2008. júl. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a választ! Már vagy két- három napja annyira szédülök, hogy tényleg zavar. A tarkómat furán nyomja valami! Tudom, ez bután hanzik. A mellem nagyon fájt múlt hónapban, meg az egyikből sárgás-fehér váladék jött egy napig. Most, hogy megjött, nem fájt pár napig, de most megint elkezdett feszülni, mint mensi előtt. Én már tényleg nem értem ezt! De veszek egy tesztet, bár már azoknak sem hiszek! :-)

Még egyszer köszi a választ!

2008. júl. 8. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!