Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebből baba? Már 3szor...

Lehet ebből baba? Már 3szor volt pici rózsaszínes folt a bugyimban.

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja szinte majdnem minden nap picit görcsöl a hasam. mikor ez volt(rózsaszínes folt) akkor mindig görcsöltem kicsit mikor ovu van és akkor jelentkezik ez vagy ez az időszak körül. bár gumi nélkül csináljuk és ő mindig kiveszi mikor elélvez majd visszateszi(hogy ne legyen semmi baj)bár így is lehet baba szerintem( ő szerint kevés az esély rá). mostanában mondta nekem hogy mintha nagyobbak lennének a melleim. nem lenne gond egy kis csöppség. :) mert mind ketten szeretnénk de úgy vagyunk vele hogy ha összejön ha nem nincs elsietve a dolog.
2010. okt. 16. 19:42
 1/5 A kérdező kommentje:
De lehet hogy csak beképzelem mert már nagyon szeretnék babát?
2010. okt. 16. 19:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem tesztelsz?
2010. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom. eddig mindig megjött rendesen, bár 3 nap volt és nem volt olyan erős mint régen és nem is görcsölt annyira. Lehet hogy tesztelni kéne. Melyik a legjobb teszt? tudnál ajánlani nekem egy két tesztet?
2010. okt. 16. 21:23
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem a Lily jött be a legjobban. Rossmannban vettem a 2 darabosat 8-900 Ft körül van.

X-epil-t nem ajánlom mert szerintem gyenge. Az még negatívot mutatott mikor a másik már + volt.

2010. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. okt. 16. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!