Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy egy óra sétálás,...

Normális hogy egy óra sétálás, mászkálás után fáj a hasam?

Figyelt kérdés
19 hetes terhes vagyok, táppénzen vagyok az elejétől a munkám miatt. Ha kicsit többet mászkálok, kb 1 óra után elkezd fájni a pocakom, ha lepihenek, enyhül, elmúlik. Mitől lehet?
2008. júl. 7. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Alkati dolog is lehet, szerintem szedned kéne egy kis magnéziumot, Béres a legjobb, napi egyet belőle, meglátod jobb leszz sokkal!

39 hetes mami

2008. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szedek magnéziumot, a Bérestől és sajnos mégis előfordul.
2008. júl. 7. 19:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, én is 19 hetes vagyok, én is szedek magnéziumot, vasat+ elevitet (orvosi javallatra) és én is kb egy óra mászkálás után érzem hogy nem jó, pedig szintén táppénzem vagyok. Szerintem ha nem megy nem kell mindenáron erőltetni. Valóban alkati dolog lehet, én mindig kicsit pihenek útközben ha már musz menni.
2008. júl. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!