Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sétálás közben belenyilall a...

Sétálás közben belenyilall a fenekembe a fájdalom! Mi lehet ez? Mit csináljak vele? Kitapintotam, és mintha a forgóm lenne! Eddig csak a jobb, de most már a bal is! 14 hetes kismami vagyok

Figyelt kérdés
2008. júl. 10. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit sem tudsz csinálni vele,pihenjél, nekem kb 6 hete fáj a farkcsontom, azt mondta ez normális.

30 hetes kismami

2008. júl. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt érzem, én már 20 hetes vagyok és kb két hete kezdődött. Fogalmam sincs, hogy miért van, esetleg arra tippelek, hogy valamennyit változott a tartásunk már most, annak ellenére, hogy ez nekünk nem szembetűnő és ez okozza a fájdalmat. Lehet, hogy nagyobb megterhelés jut a csípőre.

Az biztos, hogy nem vagy egyedül és szerintem is nagyon durva. Én állómunkát végzek és nap végére már néha legszívesebben sírnék, annyira fáj a farcsontom és a derekam. :-(

2008. júl. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! De én még csak 14 hetes vagyok, csak 2 kilót híztam Milesz később?????
2008. júl. 10. 12:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Pici, gyengéd masszázs, lehet nyom egy ideget a baba.
2008. júl. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én két hete szültem császárral,és még mindig fáj a derekam,alig birok menni,akkor a legrosszabb ha fekszem és föl kell kelni mert nyafog a manóm :(
2008. júl. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!