Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehetett ez? Sétálás...

Mi lehetett ez? Sétálás közben nagyon belenyilalt a bal petefészkem környékén, utánna meg nagyon szúrt, plusz még a köldökömnél is. Alig bírtam menni, de nem ülhettem le, mert időre kellett mennem.

Figyelt kérdés

Ugye ez normális a 12. hétben? 2 napja voltam uh-on és minden rendben volt.

A magnéziumot rendszeresen szedem.


2010. máj. 28. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyszer nekem is volt ilyen, igaz, én akkor már a 34. hétben jártam. Azt hittem ott esek össze. Rögtön felhívtam a dokimat, aki megvizsgált, de semmit nem talált szerencsére.

Pihenést javasolt, kímélő életmódot.

2010. máj. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen az egész terhesség alatt volt. Az első 20 perc gyalog, még szuper, utána már nyilalós-feszülős-szúrós érzésem van, míg le nem ülök, és meg nem pihenek.

Sajnos ezzel jár, több pici sétát tegyél, bár tudom, ha menni kell vhová, akkor ez van....

39 hetes km

2010. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen a terhességem közben. sztem rosszul mozdultál, nekem általában akkor volt ilyen és vagy 2 percig meg se tudtam mozdulni.

hasizombol felkelésnél, meg ha hirtelen léptem és rosszul mozdultam, sztem semmi gáz nem lehet

2010. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!