Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztetett terhes lennék?

Piros08 kérdése:

Veszélyeztetett terhes lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kèrdèsem,ha az első gyermekemet csàszàrral szültem,és tavaly oktòberben volt egy mèhen kìvűli ès idèn àprilisban egy missed ab-om,ès most oktòberben egy nyitott mèhszàjam barnàzàssal-görcsel,megspèkelve egy mellsòfali lepènnyel ès igencsak sok stresszel,veszèlyeztetett terhes lennèk???


A doki a zàrómra azt ìrta,hogy pihenès,a megkezdett th folytatâsa, rendszeres tanàcsadàs!


2hèt mùlva kell mennem hozzà,de èn mâr semmit sem èrtek!

Tartok tőle hogy mit fog mondani!


2013. okt. 25. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen, a méhen kívüli a missed ab. illetve a korai nyitott méhszáj miatt.
2013. okt. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia! Nekem volt két kürtrepedéses méhenkívülim, egy vetélésem, és februárban egy imperfect vetélésem missed ab.al. Most 6 hét 2 napos babás vagyok (lombikbaba), és engem veszélyeztetett terhességgel táppénzre vetetett az orvosom, 9-es kóddal.(jIgaz a munkahelyem miatt is lenne rá ok, betegek közt dolgozom, fertőzésveszély fenn áll) szerintem a te előzményeid vonatkozásában lehetséges a veszélyeztetett terhesség.
2013. okt. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

9es kóddal vagyok Èn is!De k.m.n. megjegyzès van a zàròmon!

A hàziorvosom azt mondja,hogy veszèlyeztetett vagyok,de a nőgyògyàszom mindig kerüli az egyèrtelmű vàlaszt!

Most is azon gondolkodom,hogy felhìvjam-e,mert görcsölök kèt napja megint,de kòrhâzba sem szeretnèk menni!

2013. okt. 25. 10:07
 4/5 anonim ***** válasza:
szia! Én vagyok a szintén veszélyeztetett. a k . m . n. az annyit jelent, külön meghatározás nélkül. tehát a 9-es kóddal igen, veszélyeztett terhes vagy. Hányadik hétben jársz? a görcsölésre én kapok magne b6.-ot, volt barnázásom, ezért 3x3 Utrogestant hüvelybe és Duphaston tablettát 3x1-ben, így most már hála minden rendben. Te kapsz valamilyen támogató gyógyszert?
2013. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pont ezèrt,a különös megjegyzès nèlkül nem èrtem,èrtettem az egészet!

A 16hètben kerültem be,ott kaptam,ès azòta is szedem,terhessèg vègèig,napi 1utrogestan tabletta,ès 3*1egifilin 50mg!

Ez mellett szednem kell mèg 2*1 calcium-magnesiumot!

De màr kèt napja szintèn görcsölök,de ez vàrhatò is volt,mondta a doki,hogy kb. Kèt hètig tünetmentes leszek!Lejàrt a kèt hèt!

Jelenleg 17+4napos vagyok,barnàzàs màr nincs,de aggòdom rendesen!

2013. okt. 25. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!