Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok, és...

24 hetes terhes vagyok, és nagyon lent érzem a babát mozogni. Normális ez?

Figyelt kérdés
Eddig mindig a köldökömnél mocorgott, de tegnap este volt egy erős görcsökkel járó hasmenésem, nagyon meg is voltam ijedve, nehogy valami baj legyen a babával. Este elalvásnál meg kb. úgy éreztem, mintha ki akarná dugni a lábát a "lyukon". Feszegető érzés mára sem múlt el, tényleg attól félek(persze tudom, hogy nem lehetséges), hogy egyszer csak kicsúszik, vagy, hogy kinyílik a méhszáj és valami hatalmas baj történik. Hétfőn voltam dokinál, uh-n, akkor mindent rendben talált. Zárt méhszáj stb. Első babám, így még nagyon tapasztalatlan vagyok.

2013. okt. 24. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Ne félj! Nem gond, hogy lejjebb érzed! Nekem is néha fentebb, néha lentebb mocorog. Ha fájdalmad van, akkor viszont irány a doki!

24 hkm :)

2013. okt. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Nem fáj, csak, amikor mocorog, akkor van olyan enyhe feszítő érzésem lent, mintha ki akarna bújni. Eddig ez nem volt, ezért ijedtem meg.
2013. okt. 24. 12:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még sokat forgolódnak és sokat vennak lábbal lefelé, harántban lefelé, és ezért többet rugdosnak lent. Ha majd befordul, vagy amikor fejjel lefelé van, akkor fogod inkább fent, sokszor már a bordáknál érezni, hisz legjobban a rugásokat lehet érezni.
2013. okt. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is 24 hetes vagyok. Délelőtt általában fentebb jár a kisfiam, a köldököm környékén, aztán délután fokozatosan lentebb mászik, este meg már egészen a szeméremcsontomnál matat. :) Persze, ha kicsit megsimogatom, akkor arrébb mászik máskor is. Úgy gondolom, még éppen van annyi helyük, hogy úszkáljanak ide-oda. Egy-két hét és ezt már úgy sem tehetik meg. :) Hasmenésem nekem is volt a héten, állítólag valami vírus terjed, eléggé görcsölt is a hasam, de nem okozott gondot, szóval ne aggódj! :)Minden jót! :)
2013. okt. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Detto. 26 hetesen néha olyan mintha kidugná kezét-lábát a hüvelyembe :) Első gyerekem is ott érezte jól magát sose volt magasan.
2013. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a válaszokat! :) Egészen megnyugodtam! Azért ma pihenek egész nap, nem szaladgálok fel s alá.
2013. okt. 24. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!