Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes negativ teszt...

Lehetek terhes negativ teszt mellet?

Figyelt kérdés
Október elsején megjött tartott 4-5. éig 5.én szexeltunk .. aztán eegyütt voltunk 12.én 18.án is, ha terhes vagyok arra gondolok h a 12.ei aktusnál sikerült de viszont tegnap negatív lett a tesztem, nagyon szeretnék már teherbe esni, szerintetek lehet rá esély ennek ellenére,?

2013. okt. 23. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Amúgy én is a 12-ei együttlétre szavazok, ha sikerült. Mikor `` kéne `` megjönnie? Látatlanba korán teszteltél, ezért ha a baba meg is fogant még nem mutatja ki a teszt. Ha esetleg most nem sikerült volna, akkor a várt peteérésed elött, alatt és után legyetek együtt 2 naponta ( ha megoldható ). Érdemes gyertyaállást csinálnod utána...vicces, de használhat...nekünk használt ;o)
2013. okt. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Azt nem írtad hány naposak a ciklusaid,de én a 12.-ét mindenképp korainak tartom ovu szempontból.Hiszen csak 8 nap telt el.De persze rendkívüli peteérés létezik,de általában középidőben van peteérés.A 18.-ai aktusról már jobban el tudom képzelni,hogy sikeres volt.Szerintem az esedékes menzesz első napja előtt nem érdemes tesztelni.
2013. okt. 24. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj h nekem nagyon változó... fél éve pár hónapig 18.an jött meg aztán pár hónapig 28.an most meg ez volt az első hónap h 1.én valószínűleg most is elsején fog meg jönni úgy h ezért se nagyon tudom kiszámolni h mikor lenne a leg esélyesebb .. ti erre mit mondtok?
2013. okt. 24. 09:55
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Hány naposak a ciklusaid kb: 28 vagy 34? Ha mondjuk 28, akkor 13-14-15. nap körül van ovulációd, de ha mondjuk 34, akkor csak a 20. nap körül. Ha terhes vagy akkor általában a teszt leghamarabb a 12-13. napon mutatja ki, az is lehet, hogy csak halványan, szóval tesztelj kb: 3 naponként és reggel! Majd írd meg, h mi lett. Ha elsején jött meg és 28 napos a ciklusod, akkor is peteérésed 12-18-a között lehet tehát ha 12-én esetleg teherbe estél, akkor is leghamarabb ma vagy holnap kellene h a teszt kimutassa, de ha 18-án estél esetleg teherbe akkor leghamarabb 31-én vagy nov. 1-én tesztelj, :)
2013. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves második! Miből számoltad a 8 napot? A kérdező azt írta 1-jén jött meg neki, tehát 12-én a ciklusa 11. napja volt.

Az általános álláspont szerint az időzítés akkor tökéletes, ha a szeretkezés az ovuláció előtt 72 órával, illetve utána 24 órán belül történik. Vagyis 12-én együtt voltak, az ekkor bekerült spermiumok még 15-én megtermékenyíthették a petesejtet, ami akkor a ciklusnak már a 14. napja.

Kedves kérdező! Visszamenőleg fél évvel meg tudnád írni, hogy melyik hónapban mikor jött meg?...talán adna kiindulási alapot a továbbiakban...

2013. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fuuuu hát sajnos arra nem emlékszem.... de azt tudom h ebben a hónapban ez az elseje új mert előtte 3-4 hónapig 18.an jött meg de h előtte meddig jött meg és mikor azt pontosan sajnos nem tudom a lényeg h nagyon rendszertelen. ..
2013. okt. 24. 23:02
 7/7 anonim válasza:
Nekem az első negatív volt és a második pozitív :)
2013. okt. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!