Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem vagyok terhes?! (kép...

Ugye nem vagyok terhes?! (kép és a többi lenn)

Figyelt kérdés

3 hete történt egy baleset a barátommal. Vettem be eseményutánit, meg is jött rendesen utána. Voltam dokinál is, aki kizárta a terhességet.

Azóta 2x voltunk együtt (a 22-i és a mostani hétvégén). Védekeztünk, minden rendben volt. De!


Kb. 1 hete émelygek. Ma is rám jött, ezért csináltam egy tesztet.


Nem tudom, most ez pozitv vagy negativ, mert a második vonalnál nagyon halványan, de mintha lenne egy rózsaszín csík.

Le is fotóztam, a képen sajnos nem látszik. :(


Hétvége felé kell, hogy megjöjjön... Pár napja barnázgattam.


[link]


[link]


[link]



Kérlek segítsetek! Köszönöm! :(



2013. szept. 30. 10:48
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
2013. szept. 30. 10:50
 2/26 anonim ***** válasza:
Totál negatív, ne izgulj. Nem vagy terhes.
2013. szept. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
2013. szept. 30. 10:54
 4/26 anonim ***** válasza:
Ez negatív!
2013. szept. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Hiába raksz fel rola ennyi képet akkor is totál negatív.Szegyél fogamzásgátlót azt nem lesz para
2013. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtató válaszaitokat!

Már írattam fel fog.gátlót, csak meg kell várni, hogy megjöjjön.

2013. szept. 30. 11:04
 7/26 anonim ***** válasza:
Miért lennél terhes? Doki kizárta, vettél be eseményutánit, meg is jött rendesen, a teszt negatív, akkor? A tüneteidet vagy az értelmetlen stressz okozza, vagy a nagy adag hormon, amit bevettél. Nyugodj meg és nem lesz gond!
2013. szept. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Én nem látok második csíkot, ha akkor estél volna teherbe amikor az eseményutánira volt szükség akkor már nagyon erős vonalnak kellene lennie! Ha a 22ei vagy most hétvégén estél volna teherbe azt viszont még enm mutatja ki a teszt. Az émelygés is nagyon nagyon korai lenne,ha egy hete van ez a tünet akkor 23ától,22én voltatok együtt,tehát kizárt hogy a terhességtől (ami nincs) vagy rosszul.
2013. szept. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
en latom mirol beszelsz...szerintem ismetelj par nap mulva..
2013. szept. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Elkezdett nyomni,szúrni az alhasam és pici élénk piros vérrel kevert fehér folyásom van...Olyan,mint peteéréskor,csak véres...


Igen, engem is az a picike,vékony fehér csík idegesít...Alig látható, de ott van... Pár nap múlva ismétlek.

Szurkoljatok!

2013. szept. 30. 12:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!