Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reménykedhetem, hogy terhes...

Reménykedhetem, hogy terhes vagyok, ha az orvos azt mondta lát valamit és menjek vissza 2 hét múlva?

Figyelt kérdés
2013. szept. 27. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
hányadik héten vagy? mikor volt a avizsgálat? Ha a 6. hét elött akkor teljesen érthető hogy biztosat nem tudottt még mondnai. 6. héttől indul be a szivhang, igy csak akkor jelentkehetik ki a terhesség tényét az orvosk.
2013. szept. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt mondta nem tud hete mondani, de nagyon az elején vagyok .. majd 7-én kell vissza menjek..addigra már meglesz az 1 hónapos késés ..
2013. szept. 27. 11:17
 3/9 anonim ***** válasza:

De te csak tudod, mennyi ideje késik, nem nehéz kiszámolni a hetet...annyi kalkulátor van a neten. Mikor kellett volna megjönnie? Amikor meg kellene jönnie akkor vagy 4 hetes.

Korán mentél valószínű, ha minden oké, 6 hétnél hamarabb nem érdemes menni.

2013. szept. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire vagy az elején. Nekem egy hét késéssel látták a petezsákot, két hét késéssel a szívhangot. Csináltál tesztet is? Mi az, hogy lát valamit? Petezsákot látott, vagy csak megvastagodott nyálkahártyát? Ez egyáltalán nem mindegy :)Az előbbi tuti, hogy baba, az utóbbi viszont még bármi lehet, ezért kérdeztem a tesztet is. Drukkolok neked!
2013. szept. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem értem. Ezek szerint most szeptember hetedikén kellett volna megjönnie, de nem jött meg, ugye? Így jön ki az, hogy október hetedikén már egy hónapja késik majd. Ez esetben akkor augusztus közepén estél teherbe, tehát látnia kellene már minimum szívhangot a dokinak, de ha még petezsák sincs, akkor nem tudom mennyi az esély. Szurkolok, hogy mégis legyen ott valaki :-)
2013. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi .. 5- én kellett volna megjönnie de semmi 10 nap múlva csináltam tesztet de negatív lett..14 napon elmentem orvoshoz ő azt mondta megvastagodott a nyálkahártya, de szerinte nincs tüszőrepedésem.. adott gyógyszert, hogy megjöjjön de nem kezdtem el szedni, hanem elmentem másik orvoshoz is. Ő azt mondta valószínűleg terhes vagyok nem adott pontos megnevezést hogy mit látott valami 24 mm-es izéről beszélt.. mondta kezdjek gravidát vagy valamit szedni és menjek vissza két hát múlva. 7-én kell mennem vissza .. De remélem baba lesz ..
2013. szept. 27. 11:46
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi . :) szeptember 5-én kellett volna megjönnie ..
2013. szept. 27. 11:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mire mondta a 24 mm-es méretet a doki, de elküldhetett volna egy egyszerű vérvételre. Abból azonnal kiderülne, hogy terhes vagy-e vagy sem és nem kellenne két hetet várnod. Főleg indokolt lett volna ez a teszt, ha tényleg még egy petezsákot sem látott. Ez teljesen rutin vizsgálat ilyenkor. :-)
2013. szept. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
persze. :) Hát még egy hetet izgulhatok .. :)
2013. szept. 27. 12:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!