Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy egyik napról a...

Normális hogy egyik napról a másikra elmúltak a tüneteim, és jól érzem magam? Nem érzem hogy terhes vagyok, inkább azt érzem, hogy tele vagyok energiával. Végig ilyen jól leszek, vagy ez megint csak időszakos hogy jobban vagyok.

Figyelt kérdés
13 hetes vagyok, de a baba méretei alapján 14 hetes, elmúlt a hányingerem, nem fáj a méhem, és van étvágyam, a mellem az nekem már a 8. héttől nem fáj, de nagyobbak lettek, és tiszta ér az egész mellem.
2009. nov. 12. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Azt mondják a 13. héttől energiabomba a kismama.
2009. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is hétfőn töltöttem a 13.hetet és kb 1 hete hogy sokkal jobb a közérzetem ,megnyugodtam,nem parázok annyit:-)))Remélem igy maradunk,mondjuk nekem előtte sem voltak rossz tüneteim,de sokat aggódtam.Gondolom ezt a 2.trimeszternek köszönhetjük:-)
2009. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez így teljesen normális. Nekem is hasonlóan zajlott a terhességem (bár nekem az elején sem volt húzós) a legutolsó hónapban imádkoztam sűrűn, hogy mihamarabb túl legyünk már rajta. Na az már kínlódás volt, de leginkább a teher miatt.
2009. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat: elején nagyon rosszul voltam fogytam is 3kg. Egyik napról a másikra megszüntek a rosszullétek már meg is ijedtem hogy baj van. De csak átmeneti volt, 8-10 napom volt zökkenő mentes. Majd megint rosszullétek. Nekem is úgy a 13-14. hét körül. De már csak pár hétre tért vissza. De minden terhesség más:)
2009. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális.A második trimeszterbe a kismamik tele vannak energiával(tapasztalat) 9 hetes kislány anyukája
2009. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!