Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha nagyon kívánom a kólát?

Baj ha nagyon kívánom a kólát?

Figyelt kérdés
19hetes vagyok és az utóbbi néhány napban fokozottan kívánom a hideg kólát! Előtte nem nagyon szerettem. Mennyire ártalmas a bébire nézve a kóla? Nagyon sokat nem iszom , mostanában napi 2-3pohárral, emellett főleg ásványvizet iszom. (a vérnyomásom egyébként jellemzően alacsony)
2008. júl. 7. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát naponta azért ne igyad: szintetikus, koffein tartalmú, bár ez nem lényeg szerinetm, én nagyon light-os (pótkávét) kávét napi rendszerességgel ittam, viszont nagyon cukros és hízlal. Inkább egyél meg helyette egy fincsi süteményt vagy hasonló hízlaló, de egészséges kaját. Szerintem csökkentsd le, néha azért persze, hogy ihatod, de csak mértékkel, amikor már nem bírod ki!
2008. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem is volt egy olyan időszakom mikor nagyon kívántam a kólát. Ennek szerintem két oka is lehet, vagy csak egyszerűen kívánós vagy, vagy pedig van valami olyan a kólában ami hiányzik a szervezetednek és azért kívánod. Az én esetemben az volt, hogy napi majdnem egy egész üveggel megittam de több héten keresztül, mire rájöttünk hogy kezd kifogyni a vas a szervezetemből meg a pici is egyre több energiát vesz el, így fáradékonyabb vagyok a kóla pedig cukrot és koffeint tartalmaz amit ha megiszok felpörget. És ez nagyon sok ételre igaz, hogy az ember egy ideig kíván valamit, mert a szervezet tudja mire lenne szüksége. Persze nem feltétlen a kólára. Én abbahagytam a kólázást, mivel amúgy szerintem nagyon nagy méreg. Helyette kóla szörpöt ittam ásványvizzel, ha már nem bírtam tovább, persze ez sem egészséges. Próbálj energiadús ételeket fogyasztani, pihenj sokat, szedj mamavitaminokat, CSAK NE KÓLÁT.

Boldog babavárást.

2008. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 19 hetes vagyok, és én is nagyon kívánom a jéghideg kólát, és bizony ha nem is naponta, de hetente 2-3-szor megiszom. Az orvos azt mondta, hogy nem egészségtelenebb, mint a cukros, édesítőszeres gyümölcslevek, amit a kismamik abban a hitben isznak, hogy az milyen egészséges. Úgyhogy, mértékkel, nyugodtan igyál, ha azt kívánod.
2008. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

napi 2dl colától tuti nem lesz bajod

:D

2008. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem lesz (nagy) bajod de nem innám a helyedben.
2008. júl. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem ártalmasabb, mint más lötty.

Rám is csak néztem, mikor ittam, mintha vodkát itam volna. Aztán megkaptam, hogy a baba csontjaira nézve káros, mert a kalciumot kivonja a szervezetből. Igen, de nem napi 5 litert iszik meg az ember.

2008. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!