Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi diabéteszem van....

Terhességi diabéteszem van. Nem ártok ha iszok egy kis light kólát? Nagyon kívánom az édeset! 38 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Eddig kb 2szer ittam 1 pohárral a terhesség alatt. Van behűtve egy fél literes light kóla. Ha megiszom nem árt nagyon ugye? De már nem bírom a diétát, és muszáj valami édeset innom...
2009. szept. 24. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a ligtos kóla biztosan nem árt, én is ittam mikor terhes voltam, és szintén magas volt a cukrom.
2009. szept. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem idd nyugodtan! Én a párom boroskóláját kívántam meg valamelyik nap, pedig ő nem light colával itta. Nekem is terhességi cukrom van. Abszolut nem szoktunk mi sem kólát inni, sőt a barátait sem nagyon (fanta, sprite stb) mióta diétázom, meg csak vizet iszom. De néha-néha ha megkívánjuk, semmi baj nem lesz.


És én azt sem hiszem, hogy ha egyszer egyszer cukrosat is ennénk, innánk, nem attól a pár alkalomtól lesz bármi baj is babó szinten. Akkor van baj, ha nincs kezelve a cukor, ha nem diétáznánk, és továbbra is csokifagyit ennénk vaníliapudinggal és csokiskeksszel.:o)) Kb. előtte én ilyeneket kívántam, napi 3-szor ettem valami édességet.


Úgyhogy egészségedre! A ch tartalmát ha beleszámolod a napba, akkor meg pláne szuperjó vagy.


Végülis kismamák vagyunk, vagy mi. Nem lehet teljesen megvonni minden jót, ha kívánja az ember.


Az meg hogy cola vagy nem cola.... Virslit is eszünk, abban is van mindeféle kitudjami, sok E, ami ártalmas lehet....


Üdv,

30 hetes kismami

2009. szept. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha iszol egy pohárral, semmi bajod nem lesz:-)
2009. szept. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat!


Úgy tudom ebben még ch sincs, de megnézem! Tényleg nincs!

Na most beleittam, és aaaanyira jól esett!

Én is mindig vizet iszom, bubis ásványvizet, előtte sem nagyon kóláztam, és a társait egyáltalán nem szeretem (fanta, sprite...) csak ritkán ittam terhesség előtt kólát.


Amúgy abban egyet értek kedves 2. hogy valóban akkor árt a cukor ha nem diétáznánk és tartósan magas lenne a vércukrunk. 1-1 alkalom bűnözés nem hiszem hogy ártana. Bár azért inkább betartom a diétát, már nincs sok. :)

2009. szept. 24. 10:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak ásványvizet, meg light kolát iszom. nem egy pohárral, van mikor 3 pohárral. Nincs cukorproblémám, nem is volt, de a terhesség előtt is csak ezt ittam, mert imádom. sőt már a férjem is issza, mert a vizen kívül ez van itthon.
2009. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!