Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész terhességem alatt...

Egész terhességem alatt nagyon kívánom a kólát. Baj, ha heti 1-2 alkalommal iszok?

Figyelt kérdés
2008. szept. 6. 10:16
 1/7 anonim válasza:
32%

Szia!

Szerintem nyugodtan igyál kolát,én is nagyon kolás vagyok,napiszinten iszom liter számra,semmi baja nem lesz a babádnak.38 hetes terhes vagyok.

2008. szept. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is volt colás korszakom, de már véget ért szerencsére. Nem okozol vele bajt a babának, de azért túlzásba semmit nem szabad vinni, a heti 1-2 colázásból még nem lesz baj. Boldog babavárást! 28 hetes kismama.
2008. szept. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem érdemes ezt a cikket elolvasni...

2008. szept. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2008. szept. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Hááát, biztos nem ártasz vele, de nem is használsz!!! Már a szénsav miatt is...

Ha ilyen kólás vagy, verd át magad, Bolero italporból vegyél kólásat, abból bármennyit megihatsz, ráadásul cukormentes!!!

2008. szept. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én is kólázom mindig megkívánom nem hinném hogy ártana.Viszont eleinte nem tudtam miért nem tudok aludni :) Rájöttem...a kólától :) Mivel nem kávézom nekem ennyi koffein ami a kólában van elég hogy ébren maradjak még éjjel is :)Így ha lehet délelött iszok csak de sokszor délután is iszom néhány kortyot ami néha inkább 1-2 pohár :)Főleg ha jó hideg.Eddig a sulyomra sem volt rossz hatással bár igyekszem cukormenteset inni.Szerintem idd nyugodtan ha jól esik.

Boldog babavárást!

20 hetes pocakos

2008. szept. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A bolero italpor nem terheseknek is árt. Volt egy műsor is róla. Szerintem inkább kólát igyál. Én az első terhességemnél csak azon éltem, minden más kijött belőlem. Gyönyörű 16 éves a lányom. A másik terhességeimnél pedig meg sem tudtam inni a kólát. Tehát ez változó, ki mit kíván, heti pár alkalom biztos nem árt.
2008. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!