Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok, kinyilt a...

30 hetes vagyok, kinyilt a külső méhszájam egy centire. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem,a doki azt mondta egy hét fekvés,de mi lesz utána?Már nem mozoghatok semmit?Aki volt igy kérem irjon nekem.Ki tudom még hordani igy még 2 honapig?És szurkálást is érzek néha.
2008. júl. 7. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, nincs olyan nagy baj!Természetesen sokat kell feküdnöd és minél jobban kímélned magad, ne gugolj ne hajlongj és ne emelgess semmit.Lemásolom neked mit jelentenek a méhszájnyitottsági mutatók, ezeket írják be a kiskönyvedbe úgy hogy Ci:és valami szám.Remélem segítek vele:


"3000 zárt méhszáj, a méhnyak 3 ujjnyi

2000 zárt méhszáj, a méhnyak 2 ujjnyi

1000 zárt méhszáj, a méhnyak 1 ujjnyi

3100 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

2100 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

1100 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső méhszáj, a középső és belső méhszáj még zárt

3110 3 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

2110 2 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

1110 1 ujjnyi méhnyak, 1 ujjra nyitott külső és középső méhszáj, a belső méhszáj még zárt

3111 3 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

2111 2 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj

1111 1 ujjnyi méhnyak, teljesen nyitott méhszáj".

2008. júl. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok, ma kezdem a 38. hetem ,én is nyitva vagyok egy picit.Nekem 4 hónapos koromtól kell "nyugiba lenni", mivel veszélyeztetett terhes vagyok, de ki lehet bírni hidd el. Tartsd be a doki javaslatait és vedd komolyan a pihenést, ha meglesz a kicsibabaád még vissza fogsz vágyni ezekre a nyugodt pihenésekre.Addigis kellemes babavárást kívánok!
2008. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

SZia! Nekem 24 hetes koromtól 2100 az érték. Méhnyak 1centivel megrövidülve és a külső méhszáj 1 ujjnyira nyitva.Most vagyok 38 hetes. Szóval simán kitudod húzni még 2 hónapig. Csak arra figyelj,hogy nehezet ne emelj,pihenjél amennyit tudsz.

MOndjuk én szinte mindent ugyanugy csináltam,mint addig mert van egy 3 és egy 1.5 éves gyerkőc itthon és mellettük nehéz lett volna pihenni.


Üdv: 38 hetes kismama

2008. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat,Meg is nyugodtam.Az a táblázat tök jo,köszi:-))))Szép babavárást!
2008. júl. 8. 08:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!