Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma megyünk 4D-s uh-ra. Ha...

Ma megyünk 4D-s uh-ra. Ha aludni fog a babám, akkor felébresztik?

Figyelt kérdés

Vagy hagyják őt úgy ahogy van és abból fog állni majd a 20 perces dvd is? A Baross u.-ba megyünk, ha vkinek van esetleg tapasztalata, várom szívesen.:)

És ilyenkor mindenét lemérik, adnak arról is majd papírt? Vagy csak a dvd-t meg képeket?


2008. júl. 7. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a doki azt javasolta, hogy vizsgálat előtt 1-1,5 órával igyak meg egy pohár sima fekete teát (akár ízesítve is), mert így nem fog aludni a baba. Nálunk bevált a módszer :)

Szép babavárást, jó mozizást az UH-on!

2008. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak az a gond az én babámnál ezek eddig nem váltak be.:( Volt hogy ittam már teát előtte, ettem csokit vagy sütit, de semmi.. Egyébként rettentő sokat mocorog, de uh-on még eddig nem produkált semmit, sztem direkt csinálja.:) Amint kijövünk, eltelik fél óra-óra egyből egy rúgás, hogy "nesze nektek, ne kíváncsiskodjatok!" :D - és kész.
2008. júl. 7. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy icipicit megnyomkodta a hasamat a dokinéni (egyáltalán nem kellemetlenül), hogy megmozduljon a baba, aztán mikor még mindig nem akart mozogni, akkor kicsit tornáztam. Így is a 20 percből 10 percet háttal volt nekünk alig-alig mozdulva (lusta babám van) :D

Amúgy lemérték a fejét, a hosszát, a combcsontját, megnézte a méhlepény helyezkedését, erről kaptam papírt, és szóban is teljesen véleményezte a doki a babát, a méhlepényt és a magzatvizet.

A dvd benne van az árban, de a képekért, amiket kiírtak cd-re külön fizetni kellett, azt hiszem 1500 ft-ot.

És adtak egy darab nyomtatott fekete-fehér fotót.

Remélem segítettem! Minden jót!!

2008. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, köszi a segítséget!:)
2008. júl. 7. 10:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne otthon, hanem 10-15 perccel a vizsgalat elott nyomj be egy fel tabla csokit, az emelkedo vercukorszint aktivizalja a babat.
2008. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!